Чому після тренування болить голова, і як цього уникнути

Головний біль після занять спортом — досить поширене явище. Але це не означає, що з ним треба миритися! Ось як від нього позбутися та отримувати більше задоволення від тренувань, інформує Ukr.Media.

Що це таке?

Цей вид головного болю виникає в процесі інтенсивних занять спортом або після них. Він відчувається і справа, і зліва на відміну від мігрені та зазвичай пульсує. Розділяють два типи болю: первинний триває від 5 хвилин до 48 годин, вторинний — довше, і він набагато сильніший. Він може супроводжуватися втратою свідомості, нудотою, роздвоєнням в очах.

Чому біль виникає?

Як правило, через інтенсивність тренування. Після бігу чи їзди на велосипеді його не буває. Крім того, на головний біль можуть вплинути зміна висоти, зневоднення, спека, вологість і падіння рівня цукру в крові.

Як його уникнути?

Фахівці рекомендують приймати знеболювальне за годину до тренування. Але якщо ви, наприклад, займаєтеся майже кожен день і головний біль виникає постійно, варто перевірити інші умови, а не постійно пити таблетки. Може, ви займаєтеся у спеку або міняєте висоту над рівнем моря, а може, недостатньо п'єте або неправильно харчуєтеся. Якщо біль не проходить, спробуйте знизити інтенсивність і частоту тренувань.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *