Як покращитии карму: поради та рекомендації

Численні нещастя, що звалилися на голову людини, ми звично називаємо «поганою кармою», маючи на увазі під цим нещасливу долю. Однак це далеко не так! Поняття карми більш багатогранне. Це не назначена доля, від якої нікуди не подітися, а результат наших думок і вчинків, а заодно і кармічний досвід, накопичений поколіннями наших предків. Тому, якщо ваше життя раптом стало нагадувати трилер, якщо земля почала йти з-під ніг, потрібно стійко прийняти цей виклик і почати очищати свою карму, скидаючи негативний кармічний вантаж. Але як це зробити?

За словами езотериків, виправити свою карму можна, але для цього потрібно попрацювати над собою і почати змінюватися в кращу сторону. Коли людина стає добрішою і кращою, коли починає віддавати більше, ніж отримує, вона відправляє в космос правильний посил, який потім повертається до неї у вигляді позитивної енергії, інформує UkrMedia.

8 способів перетворити погану карму в позитивну:

Попросіть вибачення у всіх, кого образили

Протягом життя ми стикаємося з різними людьми, і далеко не з усіма ми добродушні і доброзичливі. Часом у сварках і суперечках ми цілеспрямовано або ненавмисно говоримо образливі слова або робимо вчинки, які кривдять інших людей. Такі конфлікти і непорозуміння лягають важким тягарем на карму, заважаючи нам повною мірою відчувати себе щасливими людьми.

Щоб позбавитися від негативу і зі спокійною душею рухатися далі, знайдіть в собі сили і вибачтеся перед людиною, якій завдали образу. Нехай це був дріб'язковий конфлікт, можливо, опонент навіть не пам'ятає про сварку і зовсім не ображається на вас, але якщо у вашій душі ця неприємна розмова сидить до цього часу, попросіть в неї вибачення. Навіть якщо подальші шляхи з цією людиною розійдуться, ви очистите свою душу і звільните її для позитивної енергії.

Завжди говоріть правду

Життя показує, що обманюючи інших людей, ми не стаємо більш щасливим. Можливо, в короткостроковій перспективі і отримуємо деякі блага, проте вони не приносять бажаного щастя, а незабаром і зовсім перетворюються в пил. Ми ж, за свої діяння, отримуємо славу людей брехливих, яким не можна довіряти і від яких варто триматися подалі.

Зіпсувати карму, намагаючись будувати своє життя на брехні і обмані, простіше простого. А от виправити її неймовірно важко. Тому, чим раніше ви усвідомлюєте, що правда – кращий спосіб жити у згоді з цим світом, зберегти друзів і гармонію в душі, тим більш щасливим буде ваше життя і чистішою карма.

Даруйте свою любов оточуючим

Людині, яка все своє життя наживалася на інших, дана порада навряд чи допоможе, адже вона просто не зрозуміє її сенсу. Але якщо ви завжди прагнули жити по совісті, вам зробити ще один крок назустріч щпстю буде легше. Почніть дарувати людям радість! Робіть для них що-небудь добре, допомагайте, нехай навіть у дрібницях, викликайте у них посмішки, загалом, робіть все те, за що люди щиро скажуть вам спасибі! При цьому не намагайтеся отримати більше, ніж віддаєте. Незабаром ви зрозумієте, що дарувати радість оточуючим людям і отримувати у відповідь подяку – справжнє щастя! До речі, таке ставлення до життя є одним з кращих способів покращення власної карми.

Живіть осмислено, ставлячи перед собою цілі

Щоб постійно покращувати власну карму необхідно жити осмислено, з користю для себе, своєї родини і оточуючих людей. Щоб домогтися цього, необхідно ставити перед собою конкретні цілі й рухатися їм назустріч. Нехай спочатку це будуть прості цілі, досягти яких нескладно. Поступово ви почнете підвищувати ставки, а ваші плани стануть більш глобальними. Найдивніше те, що просуваючись до своєї мети, ви будете заряджатися позитивною, творчою енергією, яка стане допомагати вам йти вперед і не дозволить опустити руки у важких ситуаціях. А поганої карми у людей, що живуть заради благих ідей, апріорі бути не може.

Майте терпіння

Ми звикли отримувати миттєву винагороду за свої труди. А ось чекати і терпіти може далеко не кожен. Однак розвиваючи в собі ці якості, ви ступите на новий рівень розвитку, а значить, очистите карму. Тому, не чекайте, що на блюдечку з блакитною облямівкою вам принесуть всі блага світу. Наберіться терпіння, старанно трудіться і ніколи не втрачайте духу. У всіх ситуаціях зберігайте спокій і гарний настрій. Все це дозволить вам очистити карму, а значить стати ще кращими.

Вчіться спокою і умиротворення

На довгому і тернистому шляху саморозвитку і очищення карми вас чекає чимало труднощів і перешкод. Не дивно, що докладаючи зусилля до досягнення мети ви будете зриватися, дратуватися, нервувати і боятися зробити наступний крок. Це цілком нормальні реакції організму, яких не варто боятися. Важливо не опускати руки і не повертатися назад. Для цього вам буде потрібно навчитися спокою і умиротворення.

Мабуть, кожен з нас чув про буддійських ченців, що живуть в гармонії з навколишнім світом тому що вміють розслаблятися і досягати вищої міри умиротворення. Ви також можете працювати над своїм розумом за допомогою медитації. Коли навчитеся зосереджуватися на своїх думках, відсікаючи негатив і залишаючи позитив, ви станете генерувати творчу енергію, покращуючи тим самим карму.

Дивіться на світ ширше

Щоб зробити своє життя кращим і насиченішим, потрібно навчитися дивитися на світ іншими очима. Він набагато кращий і різноманітніший, ніж ми собі уявляємо! Залиште звичну суєту, займіться чимось новим, тим, чим раніше ніколи не займалися. Відвідайте нові країни, заведіть нових друзів, прочитайте книги, які ніколи не читали.

Просто озирніться навколо! Все що нас оточує, неймовірно красиве: і небо, і вода, і повітря, і навколишні люди. Навчіться бачити цю красу в кожному листочку, в кожній краплі дощу, і ви відчуєте себе частиною цього багатогранного світу. Як тільки вас торкнеться це розуміння, ви станете трішки щасливішими.

Мисліть позитивно

Ніколи не втрачайте дух! Щоб не відбувалося з вами, які б життєві перипетії й колізії не торкнулися вас, завжди вірте в краще і навіть близько не допускайте негативного результату. Коли ви здаєтеся, коли починаєте сумніватися в собі і допускати негативні думки, запускається закон тяжіння, один із законів карми. Ви починаєте притягувати до себе негатив.

Навпаки, якщо ви вірите в себе, і не втрачаєте надії, якщо навіть у важкій ситуації ви зберігаєте позитивний настрій, сам космос допомагає вам долати перешкоди і перемагати в безнадійних ситуаціях. В цьому випадку діє закон тяжіння позитивної енергії.

Висновок

Не намагаючись змінюватися і робити себе кращими, ви накопичуєте негативну енергію, яка поступово буде знижувати ваш життєвий тонус і притягувати до вас негатив. Але якщо ви полюбите цей світ і людей, що оточують вас, якщо ви станете добрішими і терплячими, якщо почнете мислити позитивно і наполегливо йти до своєї мети – ви очистите свою карму, і далі будете рухатися тільки в позитивному руслі!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *