Унікальним трійнятам — 33 роки: як зараз виглядають та чим займаються сестри

25 квітня 1987 році, в Дубліні, на світ народилися унікальні трійнята. Їх особливістю було те, що вони повністю однакові (однояйцеві). Назвали дівчаток Нікола, Лаура і Еллісон, інформує Ukr.Media.

Як це часто буває, близнюків зазвичай плутають, і всі звикли вважати, що батьки точно завжди знають, хто де. Але не в цьому випадку. Навіть рідні мама і тато не завжди могли відрізнити дівчаток.

Коли сестри підросли, вони стали справжніми красунями, і їм почали надходити пропозиції спробувати себе в модельному бізнесі. Батьки були проти кар'єри в такому юному віці, як вони стверджували, у їхніх дітей має бути дитинство.

Але коли дівчаткам виповнилося по 16 років, вони все ж стали моделями.

На сьогодні, сестри Кріммінс, стали справжніми знаменитостями у своєму рідному місті. Вони часто відвідують модні покази, різні заходи і шоу. Їх знімають для модних глянцевих журналів. Крім популярності, модельний бізнес дівчатам приносить і непоганий дохід, але крім цього, накладає певні рамки, адже унікальність цих дівчаток зовсім не в красі, а в ідентичній схожості.

Така ідентичність Еллісон, Лаури і Ніколи вплинула на те, що дівчатка фактично живуть одним життям. Вони вранці разом прокидаються, разом йдуть на пробіжку, повинні їсти одне і теж, і в тренажерному залі вони виконують однакові вправи. Крім цього, вони ходять до одного стиліста, візажиста і косметолога. Всі три красуні мають 180 см росту і важать 54 кг, у них однаковий об'єм талії і розмір бюсту.

Як кажуть самі сестри, такий спосіб життя для них не в тягар. Їм дуже подобається проводити час разом, тому що ближчих і рідніших людей у них просто немає.

Також вони люблять, коли на них звертають увагу оточуючі, адже повністю однакових, до того ж таких прекрасних леді ви зустрінете не щодня.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *