Хлопчик по імені Костя зустрівся з рідною матір’ю через 11 років розлуки

15-річний Костя Костенко давно мріяв про зустріч зі своєю біологічною матір'ю Мариною, яка живе в Омську. Коли хлопчикові було чотири роки, найближча родичка залишила його в циганській сім'ї. З'ясувалося, що Марина народила сина від цигана, у якого в той час вже були дружина і діти. У якийсь момент вони всі почали жити під одним дахом, але батька великого сімейства не стало через цирозу печінки. Тоді жінки роз'їхалися, і Костя залишився жити з дружиною покійного батька, інформує Ukr.Media.

Історія підлітка, який стверджував, що ніколи не ходив у школу, здивувала маму одного з його друзів у Волгограді. Жінка звернулася до поліції з проханням знайти рідну матір хлопчика.

Нещодавно Костя нарешті зміг побачитися з матір'ю. Марина вибачилася перед сином і пообіцяла забрати з собою в Омськ.

Молодий чоловік не тримає зла на матір, яка залишила його на піклування інших людей: «Які у мене можуть бути образи? Я її просто не знав».

Відомо, що кілька років тому Марина Костенко зверталася в програму «Жди меня» з проханням допомогти знайти рідного сина. Проте пошуки не увінчалися успіхом, і росіянка перестала робити подальші спроби.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *