Втратити або знайти годинник, прикмета розповість що робити

Загубили чи знайшли годинник? Прикмети розшифрують ці явища і підкажуть майбутнє. Дізнайтеся, про хороші чи погані події попереджають вищі сили, інформує Ukr.Media.

До чого знайти годинник

За народними прикметами, людина, що їх знайшла, багато чого не помічає, і важливі речі проходять повз неї. Є шанс зупинитися, змінити своє життя і побачити те, що дійсно важливо.

Також забобони попереджають – забули про якійсь справи. Настав час повернутися до здійснення задуманого. Для людей публічних, знайдений на вулиці годинник – дуже хороший знак, що пророкує славу.

Чаклуни і екстрасенси запевняють, знайдене на вулиці не можна піднімати і тим більше нести в будинок. Навіть якщо це гроші. На будь-яку річ можна зняти хвороби, псування, невдачі, проклясти її і підкинути комусь. Піднявши заговорений предмет, ви перенесете на себе весь негатив.

Знайшовши дорогі годинники в золотому або срібному корпусі, будьте обережні і подумайте, адже благородні метали – прекрасні носії енергії. Причому як доброї, так і поганої.

Тому, якщо попередній господар жив забезпеченим життям, був щасливий і не знав бід, взявши годинник, притягнете до себе щастя. Колишній власник був нещасним – і ви станете таким же.

Чи можна носити знайдений годинник

Якщо спокуса підняти річ велика, або хтось із родичів приніс її в будинок, вирушайте в церкву і освятіть знахідку. Після цього її можна носити, вона очищена від енергетики попереднього власника і негативної програми. Не даруйте годинник, який вважаються невідповідним презентом.

Якщо носити буде жінка, підійдуть годинники з круглим або овальним циферблатом. Такий допоможе власниці уникати конфліктів, правильно розвивати відносини, домагатися бажаного.

Чоловіка з таким годинником будуть переслідувати проблеми на роботі, у відносинах з друзями, дрібні негаразди. Сильній статі благоволить циферблат у формі квадрата, прямокутника, трикутника.

Перш ніж приміряти річ, постарайтеся знайти господаря. Люди, які вірять в закон рівноваги Всесвіту, так і просту людську порядність, вважають, що краще повернути предмет законному власнику. Вам це зарахується.

Що означає втратити годинник

Втрата наручного годинника обіцяє втрату часу. Візьміть себе в руки, перестаньте займатися справами, які не приносять користі і морального задоволення. Пропажа годинника підштовхує переосмислити систему цінностей, братися за роботу.

Якщо така розшифровка не описує ваше життя, швидше за все, втрата годинника вказує на проблеми в майбутньому. Не виключено застій, який може порушити будь-яку сферу (особисту, робочу). Не буде натхнення, творчий потенціал знизиться, але кардинально змінити ситуацію не вдасться.

Годинник попереджає, що треба підготуватися до цього періоду і не зациклюватися на невдачах, інакше повернутися «на круги своя» буде складно.

Ще одна версія прикмети – починається щось нове. З цього моменту в житті відбуватимуться радикальні зміни, а негативними вони будуть чи позитивними, сказати складно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *