Хіромантія: як правильно читати лінії на долоні

Для того щоб правильно тлумачити розташування ліній необхідно знати, як читати лінії на долоні правильно. При цьому сама процедура читання має важливе значення, інформує UkrMedia.

Як читати лінії на долоні

Перед тим як читати лінії на долоні необхідно виконати загальний огляд руки, в який входить визначення типу, стану шкіри, форму долоні і довжину пальців:

· Так долоня квадратної форми говорить про прямоту і практичність, витягнута – про вразливість;

· Досить щільна шкіра свідчить про прямий характер, а тонка і як би прозора – про витонченість натури;

· Відносно короткі пальці кажуть про енергійність і деяку поверхневість людини, в той же час довгі – про завзятість і педантичність. Рука з пальцями середньої довжини характерна для людей зі стриманим характером.

Після того як ви провели первинний огляд кисті і долоні, ви можете безпосередньо приступити читання ліній. Читати лінії на долоні слід в певному порядку. Починати слід з лінії серця. Саме вона несе основні дані про емоційний стан. Потім слід по черзі перейти до ліній голови (розуму), життя, долі. Закінчувати читання слід вивченням горбів.

При читанні кожної лінії звертають увагу на її розташування, ступінь вираженості, колір, наявність відгалужень та різних елементів (острівців, роздвоєнь, крапок тощо). Кожна з цих особливостей може змінювати основне значення лінії.

Вивчення горбів дозволяє зрозуміти психоемоційний статус людини, наявність у неї пріоритетів по відношенню до різних аспектів повсякденного життя і деякі особливості характеру: схильність до кар'єризму, лідерські задатки і т. п. В цілому на долоні розташовується 9 горбів або пагорбів, як їх ще називають.

Поряд з основними елементами (лінії і горби) при тлумаченні ліній на долоні звертають увагу на поодиноко розташовані елементи і дрібні лінії, що не належать до основних. Так ви можете бачити дрібні лінії-рисочки, які як би перекреслюють лінію життя, розуму і т. п. Найчастіше вони означають певні перешкоди або труднощі на шляху людини.

Не менш інформативними є утворені лініями фігури. Так зірочка, де б вона не була розташована, несе їх власникові удачу, квадрат – захист, причому чим ближче до певного пагорба або лінії цей елемент розміщений, тим його вплив на цю область життя більш виражений.

Таким чином, читати лінії на долоні необхідно в строгому порядку, не нехтуючи дрібними елементами, які здатні не тільки уточнити значення лінії, але і змінити його.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *