Сіморонські ритуали, які допоможуть змінити життя на краще

Сіморонські ритуали все частіше використовують для того, щоб змінити життя на краще. Прості, зрозумілі і позитивні замовляння дійсно програмують свідомість на успіх і допомагають вибратися з неприємностей, інформує Ukr.Media.

Кожен із сіморонських ритуалів — це ключ до успіху, але користуватися ними потрібно правильно. Експерти рекомендують почати з підготовки, а саме налаштуватися на позитив і не дозволяти собі сумувати. Сміливість, активність і доброзичливий настрій дозволять знайти вихід із найважчого становища, а відсутність користі і злоби стануть магнітом для щастя.

Ритуал на вирішення складних ситуацій

Для цього ритуалу знадобиться звичайна каструля з кришкою. На кришці пишуть маркером або приклеюють папірці з назвами: "Курс на успіх", "вулиця Свободи", "безпроблемний провулок". Будь-які позитивні словосполучення, які прийшли на думку, будуть доречними. Після цього уявляють себе за кермом автомобіля, повертають кришку, вголос вимовляючи написане, щоб "виїхати" з пробки, яка заважає залученню позитивних змін.

Ритуал на позитивні зміни

Зв'язкою ключів дзвенять у кишені, промовляючи:

"Двері на щастя відкриваю, проблем більше не знаю".

Після цього відкривають двері, з посмішкою переступають через поріг і вимовляють:

"Ще одні двері відкриті, проблемою менше, щастя більше".

Ритуал на щастя

Будь-яка дірка на одязі також може стати об'єктом уваги і ключем до позитивних змін. Потрібно взяти відповідну за кольором нитку, зашити дірку, примовляючи:

"Чергову проблему зашиваю, щастя в життя залучаю".

Сіморонський ритуал на позитивні події

Зробити так, щоб кожен день відбувалося щось хороше, не складе труднощів. Для цього малюють або вирізають готове зображення золотої рибки, кладуть його в кишеню і промовляють:

"Золота рибка безлімітна в кишені мешкає, позитив притягує, проблеми хвостом відбиває".

Для цієї мети можна завести і акваріумну рибку, кожен день загадувати їй свої бажання або просити, щоб вона виконала задумки.

Простий ритуал на гроші

Позитивні зміни для багатьох пов'язані з поліпшенням фінансового стану. Для цієї мети підійде кілька шерстинок або вус кота. Їх поміщають у гаманець, примовляючи:

"Як котик скрізь ходить, грошики знаходить, так і до мене вони прийдуть, щастя принесуть".

Кожен із ритуалів буде ключем до успіху, якщо вірити в них, але не зациклюватися на бажаному. Добрі і безкорисливі прохання та бажання збудуться, якщо налаштуватися на те, що в житті більше не буде нерозв'язних труднощів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *