До чого горять вуха: народні прикмети та їхнє значення

Медики пояснюють цей феномен гарячих вух надмірними емоційними сплесками, стресом або банальною інфекцією. Проте, коли ви здорові, прикмета свідчить, що в цей момент вас активно обговорюють місцеві пліткарі. Залишається з'ясувати точніше, хто, інформує Ukr.Media.

Езотерики стверджують, що будь-який емоційний посил відчувається адресатом. Коли він не слухає історії про себе безпосередньо, тіло відреагує на таку розмову. Воно пошле знаки, щоб натякнути на те, що відбувається. Чутливі до всякого роду чуток: щоки, вуха і брови.

Почервоніло праве вухо

Праворуч — добрі вісті. Коли жар виходить із цього боку, людину хвалять.

Або ж вас намагаються відшукати, але зробити це їм проблематично. Ще варіант: вушко горить, як нагадування про невиконану обіцянку. Щоб позбутися прикмети, згадайте обітниці і реалізуйте.

Палає ліве вухо

Пов'язані з лівим боком тіла прикмети мають негативне забарвлення. У перекладі з латинської мови sinister означає «злий, ворожий, диявольський». Стародавні римляни виявилися недалекі від істини.

Ліве вухо вловлює висловлювання про людину з негативним забарвленням: плітки, що послужливі колеги доносять до керівництва, або проступки, що розглядаються у вузькому дружньому колі. М'який варіант трактування свідчить, що людину згадують у розмові близькі родичі.

Горять обидва вуха — прикмета

Регулярні приливи жару — провісники захворювання. Відкиньте всяку містику і зверніться до лікаря. Проте, якщо це разове явище, то трактується кількома способами.

Так, вранці прикмета обіцяє похвалу, а після заходу сонця — осуд. Ця формула підходить для тих, хто не бажає забивати голову тонкощами передбачень. Обидва вуха палають під час нейтральної згадки в розмові, без конкретної спрямованості.

Є протилежна думка. Червоні вуха свідчать про те, що ваше ім'я вимовляється з сильним почуттям. Це і недоброзичливець, у якого «накипіло», і закоханий, який розповідає про об'єкт обожнювання.

Почервоніли мочки

Це тлумачення єдине для обох боків тіла. Жар у кінчиках або мочках вух попереджає про близьку зміну погоди. Є певна закономірність: коли людина народилася навесні/влітку, прикмета віщує потепління, а ті, хто святкує день народження в холодну пору року, відчувають наближення заморозків.

Прикмети по днях тижня

  • У понеділок високий ризик сварки, до вечора. Постарайтеся стриматися, не піддавайтеся на провокації. А зранку до вас долинають заздрісні зітхання оточуючих.
  • Вівторок для самотніх людей віщує плітки, а для тих, хто перебуває у стосунках, — сварки. Проте гарячі вушка не гарантія скандалу. Близький родич поїде на відпочинок або у відрядження.
  • По середах чекайте відповідальних рандеву. Коли зустріч призначили заздалегідь, вона відіграє важливу роль у подальшому житті. Підготуйтеся до неї ретельно. Також ознака вказує на нову цікаву людину в житті.
  • Червоні вуха в четвер — позитивні новини. Повідомлення від старого друга або звістка про підвищення.
  • П'ятниця віщує романтичну вечерю.
  • Горять вуха у дівчат ввечері в суботу — до проблем. Не драматизуйте ситуацію, але морально підготуйтеся до труднощів або неприємних новин.
  • Згідно з повір'ям, червоні вуха в останній день тижня, — до поліпшення фінансового добробуту. Повернеться старий борг, випишуть премію, трапиться виграш у лотерею.

Як нейтралізувати дурні забобони і перестати вірити в них

Щоб пророкування про палаючі вуха не спрацювало, подумки убезпечтеся від пліток і зайвої балаканини. Для більшого ефекту візуалізуйте прозорий купол, що захистить від злості.

Не забувайте, що з людиною трапляється те, у що вона вірить. Тому пояснюйте для себе, до чого горять вуха, позитивно. Прилив жару до правого вуха — відбудеться приємне, почервоніло ліве — просто вмийтеся, щоб нейтралізуватися негативні ознаки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *