Невдале фарбування: як врятувати волосся від небажаного кольору

Не завжди на волоссі виходить бажаний відтінок з коробки від фарби. Буває, що тонування вийшло на два тони темніше або світліше, а буває і так, що шевелюра стала зовсім іншого кольору. Зазвичай такі казуси трапляються в домашніх умовах, тому необхідно знати, що можна зробити далі, інформує Ukr.Media.

Жовте волосся

Сильна жовтизна проявляється після невдалого знебарвлення. Усунути її досить просто за допомогою нейтралізаторів фіолетового кольору. Для цього купується спеціальний тонік, бальзам або шампунь. Склад необхідно витримати на волоссі кілька хвилин, але не можна використовувати концентровані засоби, так як колір може стати фіолетовим.

Щоб зняти жовтизну після знебарвлення також можна скористатися попелястою або перловою фарбою, варто уникати карамельних і медових відтінків, які є теплими кольорами.

Руде волосся

Рудизна може проявитися у блондинок і брюнеток, які зробили невдале фарбування. Щоб позбутися від небажаного кольору, використовують темно-сині тоніки. Шампунь, з доданим тоном, витримують на волоссі якомога довше: близько 15 хвилин.

Рудий колір часто проявляється через недостатнє знебарвлення. Якщо хочеться перефарбуватися з брюнетки в попелясту блондинку, то знебарвлюючий порошок варто витримувати на волоссі якомога довше.

Занадто попелястий колір

При фарбуванні в холодний блонд колір волосся може стати сивим або сіро-зеленим, щоб скоріше від нього позбутися необхідно використовувати шампунь для глибокого очищення. Якщо такий метод не дає результатів, то волосся варто затонувати в більш теплий відтінок. Для цього береться звичайний кондиціонер і фарбувальний склад, суміш наноситься на довжину і витримується протягом 15 хвилин.

Коріння і кінці різного кольору

Зазвичай вже пофарбовані кінці волосся при повторному фарбуванні погано піддаються пігменту, в результаті колір біля коріння виходить більш насиченим. Щоб уникнути такої проблеми, найкраще спочатку пофарбувати тільки нижню частину волосся.

Всі грамотні перукарі фарбують довжину двічі: спочатку кінці, а потім коріння. Також фахівці використовують склади різних відтінків, щоб підсумковий колір вийшов однорідним.

Смугасті відблиски

Якщо при фарбуванні відблиски вийшли занадто чіткими і явними, необхідно трохи приховати їх. Для цього використовується сухий тонуючий шампунь, який зробить волосся більш однорідним по відтінку.

Темний колір

Часто в домашніх умовах замість насиченого каштана виходить чорний колір волосся. Щоб виправити ситуацію можна кілька разів помити голову, зробити олійну маску або використовувати спеціальні шампуні глибокого очищення, які зроблять волосся світлішим вже через два тижні.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *