Чому дочка Альона Делона подала до суду на своїх братів?

Як стало відомо, дочка Алена Делона подала до суду на своїх братів. Сталося це після того, як останні оприлюднили запис розмови 33-річної дівчини зі своїм батьком. І, що не дивно, родичам Анушки вже інкримінували підозру через вторгнення у приватне життя, інформує Ukr.Media.

Донька Алена Делона подала до суду на братів

Мало хто не знає про пристрасті у сім'ї легенди французького кінематографа. А почалося все ще п'ять років тому, коли Ален Делон переніс інсульт. До речі, після того, що сталося, актор змушений був пройти тривалу реабілітацію. Проте вже невдовзі чоловік поділився скандальною заявою. Так, за його словами, він збирається піти з життя за допомогою евтаназії.

Здається, в такі моменти як ніколи необхідна підтримка спадкоємців, чи не так? Але нащадки актора вважали інакше, взявшись докладати всіх зусиль, щоб отримати весь спадок знаменитості собі. Понад те, поза увагою не залишилася і подруга Делона Хіромі Роллен. Так, за словами японки, діти актора робили спроби позбутися свого батька.

Сьогодні ж, за заявами французьких ЗМІ, чаша терпіння увірвалась у Анушки. Річ у тім, що 33-річна донька Алена Делона подала до суду на братів. Як зазначила дівчата, близькі родичі вторглися до її приватного життя, опублікувавши її розмову з батьком. «Тебе вважають дурнем, а мене — ідіоткою, яка маніпулює своїм батьком», — йдеться у згаданому записі.

Чи не перші судові розгляди

А тому на даний момент 59-річному Ентоні та 29-річному Ален-Фаб'єну пред'явлено звинувачення. Зокрема, брати підозрюються у «використанні, зберіганні чи розголошенні документа чи запису, отриманих у результаті зазіхання на недоторканність приватного життя інших осіб». Цікаво, чи зможе захист синів Делона побудувати якісну стратегію?

Як би там не було, перше засідання суду призначено на квітень 2025 року. Однак це далеко не перші розгляди між зірковими родичами. Так, наприклад, минулого року Ален-Фаб'єн подавав до суду на Анушку. Молодий чоловік скаржився на поведінку сестри.

Як заявляв 29-річний син Делона, Анушка користувалася слабкістю батька, бажаючи обманом отримати всю спадщину актора. На думку парубка, дівчина навмисно закликала батька перебратися до Швейцарії. На перший погляд, такі звинувачення здаються безглуздими. Але у згаданій країні немає високого податку на спадщину. Збіг?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *