Кілька прикмет про синицю, яка прилетіла до вашого вікна

З синицями пов'язані різні прикмети. Вони можуть залітати у вікно, стукати у нього або сидіти поруч і цвірінькати. Кожна з цих дій може розповісти про різні речі, інформує Ukr.Media.

Що віщує синиця, яка залетіла у вікно

Якщо вірити прикметам, то синиця, яка залетіла у вікно, обіцяє родині щастя і настання радісних подій. У даному разі птах служить передвісником свята і веселощів.

Є й інше тлумачення цієї прикмети. Вона говорить про те, що у будинку, куди залетить синиця, станеться нещастя, можлива втрата близької людини або якогось члена родини.

Але ця прикмета має старе коріння, адже раніше пращури вірили, що синиця — це душа їх покійного родича. Вікно ж було провідником у інший світ. Коли людина залишала земне життя, у її будинку навмисно відчиняли вікна, щоб душа покійного могла спокійно полетіти у царство небесне.

Якщо провести аналіз поведінки синиць і у всьому розібратися, то стане зрозуміло, чому вони залітають у житлові будинки. Цьому є цілком логічне пояснення. У холодну пору року птахи підлітають якомога ближче до будинків, щоб поїсти, адже багато людей намагаються їх підгодовувати. У такому разі не потрібно боятися, що синиця може принести негаразди.

Якщо синиця постукала у вікно: прикмети

Якщо синиця несподівано почала стукати у віконце, то домочадці дізнаються гарні звістки. Інші джерела кажуть, що це до поганих звісток і, можливо, навіть до втрат. Птахи не можуть зрозуміти, що перед ними може бути скло, для них вулиця і кімната — одне й те ж саме, тому вони часто таке роблять.

Є й просте пояснення для цього явища. Синиця може стукати у вікно, якщо у її годівниці немає їжі. Таким чином вона просить наповнити її кормом.

Про що говорить прикмета, коли синиця залетіла на балкон

Цю прикмету варто розцінювати, як щось гарне. Згідно з іншим тлумаченням, після того, як синиця потрапила на балкон, незабаром можна чекати на поповнення у родині.

У деяких випадках синиця може залетіти на балкон, щоб чимось поживитися. Багато людей зберігають там крупи, хліб або насіння. Птахи можуть пробити своїм дзьобом пакет і поласувати цими продуктами.

Синиця сидить на вікні або підвіконні: прикмети

У багатьох випадках, коли синиця раптом сіла на вікно або підвіконня, нічого не станеться. Птах міг просто втомитися і вирішив трохи відпочити або ж погрітися. Але, це у разі, коли птах спрямував погляд на вулицю, а не у квартиру.

Якщо синиця сіла на вікно і дивиться у будинок, то це свідчить про те, що у родині відбудуться фінансові втрати. Вони можуть бути як серйозними, так і незначними.

Синиця потрапила у будинок: прикмети

Коли синиця потрапляє у будинок, це завжди розбурхує уяву людини. Багато людей одразу ж починають хвилюватися і вигадувати собі щось погане. Насправді це все до добра: на людей чекають радісні події, нові покупки і приємні зустрічі.

Якщо птах сів на руку, то потрібно спробувати встигнути вигадати бажання. А якщо він у цей момент подасть голос, то загадане здійсниться.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *