Чому згідно з прикметами свічки краще нікому не дарувати

Існує прикмета, що свічки не можна приймати у подарунок. Неважливо хто дарує, родич або гарний друг. Даний сюрприз може негативно відбитися на здоров'ї людини, а у деяких випадках він призводить до смерті, інформує Ukr.Media.

Свічки, як одні з найбільш незвичайних і цікавих предметів

Часто свічки використовують у різних магічних ритуалах, під час церковних богослужінь.

Якщо вірити у прикмети, то подарована свічка обіцяє смерть і погане самопочуття не лише тому, хто приймає даний подарунок, але й його найближчим і дорогим людям. Люди радять ставитися до даних сюрпризів з великою обережністю.

Ще у стародавні часи свічки використовувалися під час одруження, у різних магічних обрядах. Також, їх використовували, щоб відпустити людські гріхи, ставили за упокій душі. Тому подарунок може принести невдачу людині, хвороби і смерть. Церковні служителі по-різному ставляться до даного сюрпризу, одні запевняють, що якщо хтось купив у церкві свічку і вручив її, то нічого поганого не буде, але є й інша думка щодо даного подарунка.

Чимало залежить від того, хто і де саме купував свічки

Якщо у церкві, то усі вони позитивно вплинуть на майбутнє людини, але якщо їх придбали у звичайному магазині, то це може вплинути на удачу і щастя людини. Раніше свічки були двох кольорів: коричневі і жовті. Зараз їх різновидів багато, від червоних відтінків, до золотих, срібних. Червона палітра свічок позитивно впливає на майбутнє і удачу, позбавляє від усіх життєвих негараздів. Вона володіє потужною енергетикою, здатна захистити сімейне вогнище.

До даного відтінку варто ставитися з обережністю, оскільки дарувальник може нашкодити благополуччю і удачі того, кому дарує вічку, оскільки віск здатний вбирати енергію людини. Тому якщо вам і зробили такий подарунок, то потрібно прочитати молитву перед свічкою, запалити її тричі. Вранці віднести до церкви і освятити. Цей ритуал допоможе уникнути неприємностей і невдач.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *