Рейтинг найдобриших Знаків Зодіаку

Чим добріша людина, тим приємніше мати з нею справи. А ви знали, що астрологи склали рейтинг самих добрих знаків зодіаку. Цікаво, на якому місці ви знаходитесь?

12 місце – Близнюки

Досить дивний знак в сенсі доброти. Швидше, ставлення Близнюків до оточуючих правильно назвати ввічливою увагою, за якою насправді криється байдужість. Тобто формально Близнюк готовий вислухати і навіть допомогти і не буде при цьому зітхати, що ось, мовляв, його "запрягли", але від нього буде виходити хвиля байдужості. З іншого боку, був би результат від допомоги, а душевна участь не завжди так вже й необхідна. По-справжньому Близнюк відноситься відкрито і з усією лагідністю до самим близьким, а також до тих, хто це заслужив. І, до речі кажучи, не всі близькі можуть потрапити в цей список. Ті, хто не заслужив, залишаться за бортом, передає Ukr.Media.

11 місце – Рак

Майже така ж історія, як і з Близнюками. Доброта Раків поширюється точково – на родичів, в цілому на близьке коло і на тих, хто очевидно добрий до них. До всіх інших – ну, як кажуть, вибачте, ви не в справі. На відміну від Близнюків, Рак усе-таки не вибірковий стосовно родичів: якими б вони не були, всі його близькі отримають свою порцію любові і доброти. Чи можна заробити тепле ставлення Рака? Так. Просто йдіть йому назустріч. Рак здатний оцінити це.

10 місце – Лев

Не самий добросердечний знак гороскопу, зате один з найбільш закритих. Що у нього на душі, як він до вас ставиться по-справжньому зрозуміти складно. А дізнатися нереально – поки не опинитеся в такій ситуації, де йому доведеться показати свої справжні почуття. Це стосується не тільки хорошого ставлення, але і поганого. Лев може вас ненавидіти, але показувати не буде. Втім, якщо це дійсно так, ви і самі будете знати: Леви без причини не будуть точити на когось зуб. І ще. Лев злопам'ятний. Так що можете не чекати пощади.

9 місце – Козеріг

Характеристики схожі з тими, що є у Львів. Козероги закриті і справляють враження відсторонених, і що у них на душі, невідомо. У патових ситуаціях Козеріг, звичайно, себе покаже і в стороні не залишиться, але в повсякденному житті виглядає так, ніби йому наплювати на навколишній світ. При цьому Козероги ласкаві майже до всіх, просто не вміють це показувати.

8 місце – Овен

Представники цього знака нездатні робити зло навмисне. Вони уважні до почуттів інших, але в певних межах. Справа в тому, що Овен ніколи не озирається назад. Його стихія – поступальний рух, перешкодити йому рухатися вперед ніщо і ніхто не зможе. З цієї причини Овен може деколи бути зовсім байдужий до людей, які сповільнюють його шлях. А ще Овен рідко цікавиться чужою думкою, що також може поранити і виглядати душевною черствістю.

7 місце – Діва

Дуже приємний знак, який не буде нікому робити погано, і взагалі з добротою у нього все відмінно. Єдиний нюанс – Діви, так само як і Леви, дуже, дуже довго пам'ятають заподіяну ним біль і зло. Правда, там, де Лев буде виношувати план помсти, Діва просто зробить висновок і поставить хрест на людині. І відновити такі відносини буде неможливо – Діви викреслюють людей зі свого життя не одразу, але якщо приймають таке рішення, все, крапка.

6 місце – Терези

Добрі, але більшою мірою виховані люди. Це служить їм погану службу в ситуаціях, де потрібно ставити нахабу на місце. Терезам складно йти на конфлікт не через боягузтво, а саме тому, що вони не терплять різкості та грубості. У випадку з Терезами саме та історія, коли оточуючі можуть підозрювати їх у формальному ставленні до себе. Насправді причина саме в вихованості – Терези не вважають, що почуття потрібно проявляти в повну силу, з-за цього вони здаються сторонніми та сухуватими.

5 місце – Стрілець

У Стрільців ставлення до поняття "доброта" дуже чітке і справедливе. Той, хто поганий, не заслуговує доброго ставлення, той, хто хороший, навпаки, заслуговує. Проблема в тому, що Стрілець часом не розрізняє півтони, поділяючи світ на чорне і біле. З-за цього у категорію поганих часто потрапляють ті, хто такими не є. Але що робити, такі Стрільці, компроміс – це точно не їх стихія.

4 місце – Скорпіон

Представники цього знака вважаються складними, але що стосується доброти, тут все в повному порядку. Навмисна грубість Скорпіонів, їх різкість і в цілому часом нестерпний характер компенсуються душевною тонкістю і справжньою чуйністю. Правда, злопам'ятність все одно за них, вона нікуди не поділася.

3 місце – Риби

Знак, схожий на Водолія. Та ж відкритість, та ж нездатність до зла і навіть вміння прощати ворогів. Інша справа, що там, де Водолій прощає настільки, що не рве з кривдником, Риби виявляють принциповість і таких людей зі свого життя викреслюють. А глибоко в душі Риби, у що складно повірити, досить байдужі до оточуючих, їх по-справжньому цікавлять вони самі. Як вони примудряються робити так, що це ніхто не бачить, – загадка.

2 місце – Телець

Відкритий і світлий знак, який важко запідозрити в корисливості, відсутності доброти і душевності. Проблема Тельців як раз в тому, що вони занадто відкриті, і це може призводити до негативних для них наслідків. Виходить, що їх близьким потрібно бути напоготові і стежити за рішеннями та вчинками Тельця: щоб він ненароком не віддав усі гроші першому зустрічному. При цьому представники цього знака зовсім не наївні, але їх великі серця іноді заважають їм тверезо мислити.

1 місце – Водолій

Представники цього знака органічно нездатні до поганих вчинків, вони ласкаві до всіх людей, включаючи тих, хто колись завдав їм болю. Це спочатку викликає недовіру (раптом тонка гра?), потім усмішку (слабак!), а потім глибоку повагу. Той факт, що Водолій не хоче витрачати себе на зло, заслуговує захоплення. При цьому Водолій аж ніяк не наївний і не дурник: його і провести неможливо, і отримати відсіч легко. Але спеціально робити комусь погано Водолій не стане.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *