Які є прикмети про сумку, щоб примножити гроші

З сумкою пов'язано безліч народних прикмет. Знаючи їх, можна поліпшити своє матеріальне становище і не втратити те, що вже є, інформує Ukr.Media.

Не ставити на підлогу

Акуратні люди ніколи не ставлять сумку на підлогу, особливо в чужому будинку. Вони побоюються, що її дно забрудниться. Однак звичка тримати сумку на колінах, вішати на стілець або прибирати в шафу не тільки збереже аксесуар чистим, але і вбереже від розорення його власника.

За прикметою, через сумку, поставлену на підлогу, всі гроші «підуть в підлогу». Ті, хто так чинить, будуть постійно мати фінансові труднощі.

Коріння прикмети йде за часів, коли люди зберігали заощадження в мішечках або гаманцях, які прив'язували до поясу і приховували від чужих очей. Лежачий на підлозі або на столі кошель притягував погляди нечистих на руку людей. Власник міг його втратити в результаті крадіжки.

Прикмета стосується не тільки дамських або господарських сумок, а й дорожніх валіз, портфелів і дипломатів. Для них варто виділити полку в передпокої або місце шафі.

Знайдена сумка

Якщо ви знайшли втрачену кимось сумку, її треба повернути власнику. Господаря встановлюють по документах, які залишилися в сумці. При їх відсутності можна дати оголошення в газету або здати річ в бюро знахідок вокзалу або аеропорту.

Повертаючи знайдену сумку, рекомендується покласти щось всередину, наприклад, монетку або листівку. В цьому випадку багатство повернеться до вас в примноженому розмірі. Діє принцип: віддаючи, отримаєте сторицею.

Нова сумка

Сумка є акумулятором грошової енергії. Навіть недавно куплена (абсолютно нова) вона не повинна пустувати. У неї слід покласти будь-яку річ: гребінець, дзеркальце, монету, авторучку.

Езотерики вважають, що сумка повинна зовні мати метал, а всередині — дерево. Якщо нова річ не прикрашена зовні пряжками, заклепками або іншими оздоблювальними елементами, прикріпіть до неї металеву брошку. Всередину треба покласти дерев'яний предмет, наприклад, гребінець. Підійдуть кілька каштанів.

Матеріал

Купуючи аксесуар, зверніть увагу на матеріал, з якого він зшитий. Шкіра, замша, міцна тканина з натуральних волокон найкраще зберігають грошову енергію. Через них багатство не витече.

Полімери погано взаємодіють з тонкими енергіями, блокують їх. Ці матеріали не підійдуть для повсякденної сумки.

Форма

При виборі аксесуара варто звернути увагу на його форму. Для збереження і примноження багатства найкраще підійде та сумка, яка має в основі 4 кути. Чотирикутник уособлює 4 сторони світу і є символом стабільності і міцності.

З такою стійкою підставою сумці і її власнику не загрожують фінансові потрясіння і несподівані втрати. Ті, хто вважає за краще в якості повсякденної сумки безформні аксесуари оригінального дизайну, частіше стикаються з грошовими збитками і непередбаченими витратами.

Колір

Гроші міцно пов'язані з енергіями землі і металу. Найбільш "грошовими" кольорами вважаються червоний і золотий.

Червоний колір притягує грошові потоки. У власника не буде складнощів з отриманням прибутку з різних джерел. Аксесуар червоного кольору підійде яскравим, енергійним натурам, які не звикли стояти на місці, їх тягне все нове і незвідане.

Якщо ж людина спокійна і врівноважена, вважає за краще розмірене життя, ретельно обмірковує свої вчинки, її підійдуть сумки золотистих або жовтих відтінків. Червоний для них занадто агресивний. Він, хоча і принесе багатство, але відніме забагато енергії. Золотий і жовтий кольори також залучають гроші, але діють спокійніше і делікатніше.

Магнітами для багатства є відтінки білого і зеленого. Білий або сріблястий символізують стабільність, а темно-зелений асоціюється з кольором грошових купюр, він притягує їх.

Синій і блакитний кольори протипоказані для сумок і портмоне. Під їх впливом гроші будуть танути, як лід, і витікати крізь пальці, як вода. Власник не зможе зібрати стан і розбагатіти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *