Прикмети про нігті: до чого зламався і коли стригти

Манікюр — обов'язковий елемент гігієни. Як і щодо догляду за волоссям, щоб правильно привести в порядок нігті, є прикмети. І знаки, до чого зламався ніготь, інформує Ukr.Media.

Коли стригти нігті

На кожен день тижня впливає певне небесне тіло. Воно сприяє добробуту або обіцяє неприємності.

 • Понеділок — (Місяць) визволить від печалі і смутку.
 • Вівторок — (Марс) захистить від дрібних проблем.
 • Середа — (Меркурій) впорядкує думки, заспокоїть.
 • Четвер — (Юпітер) вселяє впевненість, почуття гордості, внутрішню силу.
 • П'ятниця — (Венера) до набору зайвих кілограмів.
 • Субота — (Сатурн) до одужання і сімейного щастя.
 • Неділя — (Сонце) забирає удачу.

Сміття після манікюру не можна викидати в смітник. Залишки змиваються в унітаз або іншу воду (річку або струмок). Коли нігті потраплять в руки недоброзичливців, через них завдають шкоди здоров'ю. Для моряків діє така прикмета — не займатися гігієнічними процедурами в штиль, накличеш шторм.

Забороняється обрізати нігтики в гостях. Це непристойно і негігієнічно. І посваритеся з господарями. Робіть манікюр вдома, на зростаючий Місяць, зростуть міцними.

Зламався ніготь — прикмети

Для кожної жінки знайома ситуація, коли один необережний рух руйнує копітку роботу над своїм зовнішнім виглядом. Але коли ніготь регулярно ламається сам, незалежно від акуратності пані та її бажання зберегти свій манікюр.

Що хоче цим сказати доля:

 • Великий палець. Людина звалила на себе багато. Відповідальність розділіть на всіх учасників роботи.
 • Вказівний. Цей ніготь ламається у владних людей, які звикли розпоряджатися, нав'язувати оточуючим свою думку.
 • Середній. Дівчині бракує любові, ласки і турботи. Але вона сама не підпускає оточуючих до себе.
 • Безіменний. Є проблеми зі здоров'ям, краще не відкладаючи пройти обстеження.
 • Мізинець. Є складнощі у спілкуванні з рідними та друзями. Перегляньте поведінку.

Не ігноруйте ці знаки, можливо змінити лише одну річ, вдасться повернути життя в інше русло.

Про дитячі нігті

Є дивна прикмета, якої дотримуються і зараз в окремих родинах: не стрижуть нігті і волосся дитині до виконання року. Вважається, що в протилежному випадку дитина виросте злодієм. А щоб малюк не поранив себе, мама обкушує йому нігті і складає у полотняний мішечок.

Після першого манікюру дитини сміття загортають в ганчірочку і закопують під ясен. Це захистить її від злих сил.

Чорні, жовті і білі плями

В дитинстві нам казали, що коли на нігтику з'явилася біла плямка, треба очікувати презент. Але ця прикмета працює, коли відмітина знаходиться близько до кутикули. Знак в центрі обіцяє приємну зустріч. Точка біля вільного краю — придивіться до ситуації. З'явиться сприятливий момент для вирішення проблем. Безліч білих плям на різних нігтях символізує шанс. Карма дає можливість здійснити бажану мрію.

Вважалося, що жовті мітки на нігтиках — ознака хвороби і швидкої смерті. Але все не так однозначно. Такі плями з'являються у курців зі стажем. Але для заспокоєння душі, краще звернутися до лікаря.

Чорні знаки на нігтях віщують нещастя. Краще скоріше їх зрізати, щоб повернути прихильність фортуни.

Про що свідчить форма нігтів

В процесі манікюру жінка підпилює нігті і надає певний вигин. Форма цікавить нас із-за зручності і краси. Багато хто не здогадується, як цей нюанс впливає на долю.

Щоб будувати особисте життя, зробіть нігтики овальної, мигдалеподібної або круглої форми. Станете привабливішими для чоловічої статі.

Похвальне бажання досягти вершин професійної кар'єри здійсниться простіше, коли додасте нігтям квадратну форму. Обов'язкова умова — чіткі кути.

Тим, хто має усвідомлену мету і йде до неї, підійде трикутний манікюр. Енергія людини сконцентрується на кінчику нігтя і полегшить шлях до бажаного.

В який колір фарбувати нігті — забобони і психологія

Крім дня манікюру і форми нігтя, важливо ще й правильно підібрати відтінок лаку. Є бажання досягти успіху в торгівлі, просунутися по кар'єрних сходах, закінчити складний проєкт — використовуйте пастельні тони, відмовтеся від додаткових прикрас і малюнків.

Тим, хто не знайшов кохання, краще фарбувати в червоний, оранжевий, насичено-рожевий колір. Прикрашайте стразами, аплікаціями або малюнками. Для натхнення підійде різнобарвний манікюр.

Хочете отримати нову посаду і особисте життя влаштувати — комбінуйте форму і колір. Зробіть нігті овальними, але темно-бардовими або квадратними і рожевими.

Є безліч прикмет про нігті. Але при всій великій кількості незмінним залишається одне — необхідна турбота про їх здоров'я та охайний зовнішній вигляд.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *