Змінить ваше життя: цю рослину століттями використовували як оберіг — приносить удачу і процвітання

Розмарин — одна з неймовірно універсальних трав, яку відьма може використовувати майже для чого завгодно! У нашому матеріалі ви дізнаєтеся про магічні властивості розмарину та способи його використання, інформує Ukr.Media.

Офіційна назва Розмарину — Rosemarinus officinalis. Він пов'язаний із Сонцем та стихією Вогонь. Магічні властивості розмарину численні та всі сильні. Крім того, розмарин універсальний. А ось короткий перелік магічних властивостей цієї рослини: очищення, всебічне зцілення, захист, любов, посилення пам'яті та ясності розуму, допомога у боротьбі з безсонням.

Спалювання розмарину

Можна зібрати розмарин у саду, зв'язати його та запалити. Дим від тліючої рослини усуває негативні вібрації, які призводять до поганого здоров'я та хвороб.

Розмаринова ванна

Якщо у вас немає алергії на розмарин, він ідеально підходить для ритуальних ванн. Рослина очищує ауру, сприяє зціленню енергії, очищує розум від негативного енергетичного сміття.

Розмаринова олія

Використовувати магічні властивості розмарину ви можете і при створенні свічок, додаючи олію рослини у віск. Деякі й зовсім обклеюють свічки розмариновим листям. Він надає очищувальної, зцілювальної енергії будь-яким магічним діям, де використовуються свічки. Ви також можете використовувати олію розмарину, щоб змащувати магічні інструменти або чакри під час ритуалів чи медитацій.

Готування з розмарином

Чарівні властивості розмарину збережуться і у стравах! Використовуйте рослину у стравах з птиці, з тушкованим м'ясом та в соусах. Розмарин допомагає всій сім'ї бути в гармонії та захищає кожного її члена.

Чай з розмарином

Ще один чудовий спосіб включити розмарин у свою магію — заварити його у чаї. У нього сильний аромат, тому не переборщіть із дозуванням. Ідеально підходить для лікувальних, любовних та очищувальних чаїв.

Окроплення розмарином

Візьміть кілька гілочок розмарину, потім занурте у святу воду. Проведіть окроплення та благословення свого будинку, магічних інструментів та себе. Такий ритуал допоможе очистити вас та ваше оточення від негативних енергій.

Віник із розмарину

З розмарину можна зробити невеликий священний віник (мітлу). Використовуйте його, щоб очистити своє священне місце (вівтар, будинок і т. д.).

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *