Гороскоп на 29 березня 2021 — що обіцяють астрологи

Овен

Овни аж до ночі зацікавлені у зв'язках з іншими людьми: їм потрібна підстраховка, любов або захоплення. Зірки радять переконатися в справжніх намірах своєї групи підтримки: в ній можуть виявитися не лише вірні партнери, друзі і покровителі, а й недоброзичливці. Це можуть бути нечисті на руку конкуренти, ображені вашим вибором люди або таємні заздрісники, бажаючі знецінити ваш успіх, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельці пожинають плоди своєї вчорашньої політики: чим вдалішим був вибір, тим більше у нього виявиться приємних наслідків. Правильна лінія поведінки дасть досить відчутні бонуси: знижки, хороший сервіс, повагу колег, прихильність начальства, поліпшення в здоров'ї і зовнішності, благополуччя вихованців, зростання потоку вдячних платоспроможних клієнтів. Важливо рівноцінно відплатити за послугу.

Близнюки

Сьогодні справжній пік особистої енергії чекає Близнюків вранці — з чого випливає очевидний висновок, що взятися за справу їм варто раніше. У міру розвитку подій, їх спадні сили заповнить психологічний резерв (азарт, віра в успіх) або вагома зовнішня підтримка, технічна або моральна. Перспективи відмінні, важливо лише не спіткнутися об невидимий неприємний бар'єр — наприклад, тонку провокацію.

Рак

Сьогодні Раки змушені включитися в сімейні справи, дружні плани або загальні соціальні процеси. Зірки стверджують, що це сприятливий факт і краще не бути в потоці подій індивідуалістом. Можливо, ви відчуєте дискомфорт або будете позбавлені спокою — зате отримаєте непогану підтримку і додатковий шанс в просуванні до своїх цілей (особливо, житлових, любовних, фінансових або кар'єрних).

Лев

Левам день допомагає розширити особисті горизонти. Варто постаратися, якщо ви шукаєте покровителя або вчителя, хочете завести знайомство з сильними світу цього, зацікавлені в контакті з іноземцем, міжнародною організацією, представниками інших культур або просто в широкій аудиторії. Краще вирішувати такі завдання в цілому, уникаючи предметних переговорів — наприклад, бувати на актуальних заходах.

Діва

Дівам не варто боятися перевищити ліміт і підняти витрати: ризик вийти за межі розумного сьогодні невеликий. День може принести зайві витрати, але і поповнення рахунку. Зросте ймовірність вигідного обміну з додатковим бонусом, подарунку, авансу, винагороди, компенсації або пожертвування. Можна вирішити проблему взаєморозрахунку або оплати послуг, залагодити службове, фінансове або правове питання.

Терези

Сьогодні Терези користуються плодами своєї привабливості і популярності — або «світяться відбитим світлом» за рахунок ресурсів іншої людини. Це може бути їх симпатичний партнер, покровитель, клієнт або вихованець. У медалі слави знайдеться і зворотна сторона (заздрість, ненависть), але лицьова буде яскравіша. Навіть граючи скромну роль в чужій п'єсі, ви отримаєте бонус і зірвете свою частку оплесків.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам варто афішувати далеко не всі свої кроки. Події дня неоднозначні: зовні все йде гладко, але зсередини може гризти неприємне почуття. Вам нема чого боятися, якщо ви дієте від чистого серця і в рамках пристойності. Але зірки радять вам діяти потай або відмовитися від свого пориву, якщо вами рухає асоціальний або не найблагородніший мотив, наприклад, приховані ревнощі.

Стрілець

Сьогодні Стрільці можуть розраховувати на удачу. Можливі неприємності не принесуть особливої шкоди, бо будуть лише побічними ефектами основного сприятливого тренда. День обіцяє успіх у колективних починаннях — або сильну підтримку там, де не вистачає ваших особистих резервів. Конкретні спільні акції ефективніші вранці: до вечора спаде ентузіазм, звузиться коло друзів або занудьгує публіка.

Козоріг

У цей день удача легко дається багатьом, але тільки не Козорогам. За ті ж блага і привілеї (кар'єрні, фінансові, соціальні) вони змушені старатися за двох, витрачаючи більше технічних, матеріальних і духовних ресурсів. Частина побоювань буде марною, але зірки підказують, що сьогодні краще підстрахуватися, ніж ризикувати — в іншому разі, є ризик «перегоріти» і зійти з дистанції.

Водолій

Сьогодні Водолії зможуть підтвердити свій законний успіх, розширити область знань, кут огляду або сферу впливу. Багато "чудес" буде плодом їх розрахунку або передбачення. З'явиться привід застосувати свій авторитет, шанс знайти покровителів, підняти свою популярність в близькому колі або за кордоном. За вдалим фасадом криються неприємні тенденції: зараз вони не страшні, але варто врахувати їх на майбутнє.

Риби

Рибам не варто панікувати, якщо події цього дня вселять їм тривогу. Криза ймовірна, але на неї є «управа» і її можна в будь-який момент пустити в хід. І все ж не варто набирати обертів: одного разу резерв доброти фортуни може виявитися вичерпаний. Краще уникати перевитрати коштів, перевищення квот, порушень закону, договору та етикету, випадкових авантюр, інтимних ризиків та інших зловживань.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *