Фіналістка шоу “Від пацанки до панянки-3” Діна Абу Зейтер почала модельну кар’єру

Нагадаємо, вчора в ефір вийшов 14 випуск проекту "Від пацанки до панянки-3" від 23.05.18. Це був останній випуск перед фінальним балом, передає Ukr.Media.

Діна Абу Зейтер — поліглот, вільно говорить на чотирьох мовах. Але замість того, щоб розвивати свої здібності, почала вживати наркотики. Щоб покінчити з цією залежністю, дівчина прийшла на реаліті Нового каналу.

У перший же день інші учасниці прозвали її "НЛО" за несхожість з ними, ображали і періодично били. Але це не зломило Діну — вона потрапила до трійки фіналісток третього сезону. А після проекту почала кар'єру фотомоделі.

Пропозиції про співробітництво посипалися відразу ж після другого випуску в ефірі Нового каналу. Спочатку я погоджувалася майже на всі, бо це було мені в новинку. Зараз я вже відбираю. Якщо мені подобається ідея фотографа — з радістю співпрацюю з ним.

Більш того, Діна почала співпрацювати також з українськими дизайнерами — Христиною Бобкової, Марією Москаленко, Ксенією Шнайдер тощо до Речі, фото Діни в одязі Ксенії Шнайдер нещодавно опублікували в Vogue.

Кайфую від процесу фотозйомки, а загорілася цим "Від пацанки до панянки". Паралельно навчаюсь на заочному в юридичній академії, на психолога. І хочу працювати за спеціальністю.

Нагадаємо, що ще фіналістка проекту "Від пацанки до панянки" 3 сезон Даша Куровська також повернулася до моделингу і знялася в рекламі колекції одягу Злати Мітчелл.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *