Кардіо вправи — один з кращих способів спалювання жиру і схуднення, але скільки потрібно приділяти часу кардіо, щоб побачити результати

Регулярні кардіо вправи необхідні, якщо ви хочете схуднути, але для максимальної втрати ваги та поліпшення фізичної форми важливо враховувати наступне при плануванні тренувань, інформує Ukr.Media.

Як часто ви тренуєтеся?

Кількість тренувань, які ви проводите в тиждень, є однією з найбільш важливих речей, які будуть визначати ваш прогрес. За даними Американського коледжу спортивної медицини, ви повинні проводити від трьох до п'яти тренувань на тиждень, щоб побачити результати. Тренування тільки два рази на тиждень класифікуються як програма технічного обслуговування, тому ви навряд чи побачите результати.

Ви працюєте досить старанно?

Рівняння у вправах досить просте: чим більше ви вкладаєте, тим більше отримуєте. Якщо ви виконуєте вправу і думаєте «я нічого не відчуваю» або «це було легко», ви, ймовірно, тренуєтесь у своїй зоні комфорту, тому вам доведеться збільшити інтенсивність або змінити тип вправи, що ви робите, щоб побачити результати.

Скільки часу ви приділяєте тренуванням?

Час, який ви витрачаєте на кожну вправу, буде залежати від ваших цілей. Якщо ви хочете стати марафонцем, вам потрібно набрати кілометри. Не знаючи, чого ви хочете досягти, неможливо дізнатися, чи витрачаєте ви забагато або занадто мало часу на різні компоненти вашої програми тренувань.

Коли ви в останній раз міняли свою програму?

Різноманітність є ключем до успіху. Дослідження показали, що вашому організму потрібно близько чотирьох-восьми тижнів, щоб звикнути до нової вправи. Якщо ви не зміните тип вправи, кількість підходів і повторень або швидкість, з якою ви виконуєте вправу, швидкість вашого прогресу буде знижуватися. Це тому, що наші тіла призначені для того, щоб завжди намагатися робити речі простіше, швидше й ефективніше.

Що значить бути перетренованим?

Цей фактор часто упускається з виду. Занадто важке тренування може мати протилежний вплив на ваші результати. Щоб визначити, чи є ви перетренованими, задайте собі наступні питання. Чи відчуваєте ви втому від тренування в п'ятницю, якщо порівнювати з понеділком? Вам довелося знизити швидкість бігу або вагу, яку ви підняли за останні кілька тижнів, тому що у вас просто не було енергії? Ви прокидаєтеся з відчуттям виснаження? Якщо ви відповіли «так» на будь-яке з цих питань, ви перетреновані. Припиніть тренування на два тижні, відпочиньте і виспіться, щоб ваше тіло відновилося.

Яку їжу ви споживаєте?

Здорова їжа і багато води дуже важливі, коли ви регулярно займаєтеся. Ваше тіло матиме потребу у вуглеводах, таких як коричневий рис і макарони, для отримання енергії, білка, такого як курка і яйця, для відновлення м'язів і хороших жирів, подібних тим, які містяться в жирній рибі, для контролю вашої імунної та гормональної систем. Вилучення чогось з вашої дієти може перешкодити вам скинути вагу.

Ви впевнені у тому, що робите?

Коли ви хворі, ви йдете до лікаря. Якщо ви хочете побачити результати та поліпшити свій образ тіла, ви повинні проконсультуватися з фітнес-професіоналом. Вправи дуже специфічні і з 640 іменованих м'язів в тілі людини та тисячах неназваних менших м'язів, ви повинні звернутися за професійною порадою, щоб максимізувати свій потенціал.

Чи є у вас травми?

Ніколи не тренуйтеся якщо у вас є травми, тому що це сповільнить ваш прогрес. Витратьте час на одужання, тому що щоразу, коли ви робите щось, що підсилює біль, ви знову травмуєте себе і продовжуєте період відновлення. Ви могли б, попрацювати з особистим тренером, щоб придумати альтернативний режим фітнесу, який не вплине на вашу травму.

Ви досить спите?

Ми проводимо близько третини нашого життя уві сні. Причина цього полягає в тому, щоб дати нашому тілу можливість фізично відновитися (зазвичай між 22:00 і 2:00) і обробити всю інформацію, отриману в той день (між 2:00 і 6:00). Брак сну може призвести до втрати сили, координації, балансу і витривалості. Тривалі періоди безсоння можуть в кінцевому підсумку призвести до перетренованості або травм.

В який час дня краще тренуватися?

Існує змішане дослідження про те, у який час дня найкраще тренувати. Деякі кажуть, що краще тренуватися до сніданку натще, адже інші говорять, що це не має значення. Правда в тому, що всякий раз, коли ви тренуєтеся, ви будете спалювати калорії. Чим більше ви докладете зусиль, тим швидше ви побачите результати. Щоб визначити найкращий час для тренувань, ви повинні прислухатися до свого тіла. Якщо ви не ранкова людина, ваше тіло буде дуже важко переживати ранкову сесію. Виконання цього до обіду або після роботи, ймовірно, дасть вам кращі результати, тому що ви можете докласти більше зусиль.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *