Гороскоп на 04 травня 2021 — що обіцяють астрологи

Овен

Овнам варто не тільки моніторити новини, а й робити з них вірні висновки — наприклад, про те, що майбутнє залежить не від посмішки фортуни, а від хорошого плану. Але день заважає розсудливості. Заразливі авантюризм, гедонізм і марнотратство. Можливі витрати на колективні справи і допомогу друзям, зайві покупки на розпродажах, витратні експромти, змагання в щедрості, гонки за великими грошима, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні зірки застерігають Тельців від важливих рішень (особливо, прийнятих в пориві ентузіазму, під впливом друзів або колективу). Багато Тельців в цю добу прагнуть до успіху і розкоші, «не бачать берегів» в гонитві за задоволеннями, знаками успіху або уваги. Свята і урочистості цього дня можуть відбитися на здоров'ї і гаманці, змусити забути про дієту або накупити масу зайвих речей.

Близнюки

Близнюки сьогодні можуть підживлюватися від колишнього джерела натхнення — але їм слід пам'ятати, що коридор можливостей звужується, а успіх приймає інші форми. Удачі цього дня не випадкові, але частіше є не приємними новими авансами, а прощальними дарами. Вам варто поспішити, якщо ви розраховуєте на заступництво або на широко розкриті двері. Можливі таємні витрати і любовні хвилювання.

Рак

Сьогодні Ракам потрібна помірність у витратах, довгострокових інвестиціях і валютних операціях. Великий ризик піддатися ажіотажу і допустити промах: вкластися в тупиковий проєкт, купити непотрібні (зайві) матеріали, продукти або речі. Актуальна тема особистої частки в колективних ресурсах. Можливий інтерес до податків, страховок, акцій, грантів, доходу від вкладів, шопінгу, внесків в «загальний котел».

Лев

Для Левів аж до ночі важливі нюанси реклами, репутації та зворотного зв'язку. Багато Левів небайдужі до рівня своєї популярності у широкій аудиторії або у особистій референтній групі. Заздрість до успіху друзів може спонукати їх до екстравагантних витрат. Варто поставитися скептичніше до утішних і щедрих жестів на свою адресу: зараз вони чимось загрожують. Не зумівши відплатити тим же, легко залишитися в боржниках.

Діва

День обіцяє Дівам клопоти і хвилювання. Багато Дів зіткнуться зі зростаючим сніговим комом завдань на фінальній стадії справи — наприклад, лікування або звільнення. Зірки нагадують, що навіть приємна метушня впливає на самопочуття, і радять пам'ятати про особистий поріг витривалості. Частину енергетичних ресурсів слід залишити для перебудови: попереду інший стиль спілкування або новий рівень відповідальності.

Терези

Сьогодні Терезам посміхнеться удача. Оживуть їхні надії і виправдаються розрахунки. Почалися зрушення в довгострокових планах, попереду новий етап спілкування, навчання, подорожі. Морально підтримають друзі, діти, шанувальники. Урочистості, престижні розваги та інші задоволення затратні матеріально і емоційно, потрібні ресурси. Добре гуляти вскладчину, витрачати надлишки, пускати в хід бонуси і випадкові виграші.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам доведеться забути про свій особистий комфорт. Темою дня може стати сімейне торжество, корпоратив, новосілля, прийом важливих гостей або інший колективний захід, де балом править більшість. Обстановка дня сприяє гастрономічному і емоційному переїданню, надлишку вражень і частці показухи. Можливі завищені потреби у друзів, дітей, домочадців, партнера.

Стрілець

Сьогодні атмосфера навколо Стрільців позитивна. Вони опиняться в центрі уваги, візьмуть активну участь у подіях або проявлять до них живий інтерес, так як будуть порушені їхні плани. Зірки радять цінувати доброзичливі стосунки з колегами, сусідами, родичами, земляками, всіляко їх підтримувати і не відмовлятися від зустрічей. Події дня можуть відбитися на здоров'ї і вплинути на житлові справи.

Козоріг

Сьогодні у Козорогів є шанс поправити фінансові справи. Можлива оригінальна знахідка, поповнення рахунку в останній момент. Не час для жорсткої дієти і суворої економії. Можна витрачати виграші і відсотки з основного капіталу, роздаровувати надлишки і плоди творчості. Доречні витрати на креатив і ексклюзив, на подарунки, красиві жести, позапланові розваги, незвичайну їжу, екстравагантні вбрання.

Водолій

Загальний позитивний фон дня Водоліям зіпсують побічні ефекти, ім'я яким — надмірності. До заслужених лавр додасться тягар слави і популярності. Можна потрапити в пастку гостинності і щедрості. Додасться проблем у Водоліїв, схильних до тиші, мінімалізму, самотності і економії, які дотримуються дієти. Їх може втомити надлишок емоцій, спокус і непотрібних подарунків, хаос або натовп гостей.

Риби

Сьогодні насичений день у Риб, що живуть активним соціальним життям і тісно пов'язаних з іншими людьми. Їм доведеться взяти участь в якомусь заході і підтримати «своїх», в режимі реального часу або онлайн-форматі. Їм важливо не втягуватися в чужі безумства. Сором'язливі потайливі Риби-одинаки зможуть спостерігати за подіями з боку і задовольняти свою цікавість, залишаючись невидимками.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *