Лайфхаки, які допоможуть привчити себе тренуватися регулярно

Не так-то просто змусити себе ходити в зал, адже постійно знайдуться відмовки, якими можна себе виправдати. Щоб зрозуміти, що спорт — це не лише біль і страждання, користуйтеся цими 10 хитрощами — вони здатні привчити вас тренуватися регулярно, інформує Ukr.Media.

Знайдіть "свій" вид тренувань

Часто людям не подобається не спорт взагалі, а конкретна вправа, наприклад біг або стрибки. Але ж необов'язково включати в програму те, що вам не подобається. Практично для будь-якого навантаження можна підібрати альтернативу. Пробуйте різні напрямки та види спорту, тоді ви зможете вибрати саме той, який буде до душі.

Візьміть з собою друзів

Уявіть, що ви вже домовилися з друзями і йдете бігати всі разом. Не піти буде недобре, адже всі чекають на вас. Цей лайфхак допоможе подружитися з фізичними навантаженнями, адже ви не будете страждати на самоті та завжди зможете отримати моральну підтримку від близьких людей.

Відстежуйте прогрес

Зважуйтеся, вимірюйте талію сантиметром або просто дивитесь у дзеркало, щоб побачити позитивні зміни. Ніщо так не мотивує продовжувати, як успіх і падаючі на вагах цифри. Головне протриматися до перших результатів, тому що вони обов'язково будуть помітні, хоч і не миттєво.

Знайдіть гарний одяг для спорту

Навряд чи вам захочеться йти в зал в розтягнутих тренувальних штанях і заляпаній майці. Подаруйте собі зручний і красивий одяг для тренувань, тоді з'явиться додаткова мотивація йти в зал, адже не дарма ж ви витратили гроші та купили цю чудову маєчку.

Пам'ятайте про мету

Якщо замість тренування хочеться налити какао, загорнутися в плед і подивитися серіал, нагадайте собі про свою мету. Фігура сама собою не стане краще, целюліт не піде, ви не станете витриваліше. Навчіться боротися зі своєю лінню, для цього відмінно підійде постійне нагадування про мету.

Знайдіть зал поруч з будинком

Теорія нульового кілометра і правда працює, і ви швидше підете в зал ближче до будинку, ніж через кілька зупинок транспорту. Вам і так доведеться витрачати енергію на тренуванні, не змушуйте себе робити це ще на етапі зборів.

Хваліть себе за успіхи

Не забувайте хвалити себе після кожного тренування, а особливо великі успіхи можна відзначати в теплій компанії. Це не означає, що після кожного скинутого кілограма варто влаштовувати бенкет, просто дайте собі трохи розслабитися та усвідомити, що все вийде.

Займайтеся з тренером

По-перше, ви віддасте цій людині свої гроші, а значить захочете це відпрацювати та отримати якийсь результат. По-друге, тренер зможе вас підтримати не тільки морально, але і фізично. Ну і нарешті, вам не доведеться судорожно робити собі програму самостійно. Потрібно лише виконувати те, що говорять.

Створіть чіткий розклад тренувань

Не варто покладатися на волю випадку і коли доведеться займатися. Розклад дисциплінує, а значить ви не зможете ухилятися під приводом того, що у вас немає часу. Адже ви заздалегідь виділили його під тренування, а значить ніщо не повинно завадити вам дійти до залу.

Навчіться зменшувати біль у м'язах

Якщо м'язи після тренування настільки забиті, що боляче ходити, значить там зібралася молочна кислота. Біль — не найкращий мотиватор, так що навчіться від нього позбавлятися. У цьому вам допоможе розтяжка, гаряча ванна, в крайньому разі душ, який зменшить больові відчуття.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *