Чоловіка скоротили на роботі, але він повернувся і звільнив колишнього боса

Чоловік, був ні за що звільнений з роботи, та зміг повернутися в сідло і навіть помститися кривдникові, але без щасливих (а для когось не дуже) випадковостей тут не обійшлося. Потрапити під скорочення завжди прикро і дуже хочеться в таких випадках придумати яку-небудь маленьку помсту. Але 50-річному чоловікові, залишеному за бортом, навіть вигадувати нічого не довелося, тому що життя зробила це за нього, інформує Ukr.Media.

Чоловік поділився історією свого батька, який пропрацював на свою компанію 30 років, а потім був звільнений. Батько відповідав за організацію важливої зустрічі з клієнтами з іншої країни. Один з ключових для угоди персонаж раптово пішов у відставку, так що батькові довелося скасувати зустріч. Це і стало приводом для звільнення. Але, здається, справа була не лише в скасованій зустрічі.

Все це сталося через тиждень після того, як татків начальник пішов у відставку і його замінив новий хлопець, який хотів скоротити штат. Який збіг.

Далі було складно, адже в останній раз чоловік ходив на співбесіду ще в 80-х. Півтора року у нього не було постійної роботи. Матері довелося повернутися працювати до школи, щоб платити за рахунками, а батько перебивався рідкісними онлайн-консультаціями, за які отримував копійки. Сім'я ледве зводила кінці з кінцями, але довго так тривати не могло.

Чоловікові нарешті вдалося влаштуватися на роботу, щоправда, для цього довелося переїхати в інший Штат. У новій компанії до батька поставилися добре, він користувався довірою і повагою начальства. Але все-таки йому довелося розповісти, як він був звільнений з попередньої роботи. Правда, нова компанія була зацікавлена не лише в історії одного скорочення.

Виявляється, коли ви працюєте в одній компанії протягом 25 років, ви дізнаєтеся одну — дві речі про цю компанію, і «скорочення штату» за допомогою звільнення досвідчених працівників може зробити таке підприємство більш вразливим.

Нове начальство батька уважно слухало все, що розповідав чоловік, і, як виявилося, не даремно. Вже через пару років нова компанія купила стару. Оскільки це були не малі підприємства, комплектація штату вимагала часу і сил.

Вони залишили так багато людей зі старої компанії, як тільки змогли, і дуже небагато людей втратили роботу. Звичайно, крім людей, відповідальних за звільнення батька. Нова фірма поставила тата на чолі філії в тому ж будинку, де він раніше працював, і дозволила йому вибирати співробітників, яких він залишить.

Начальство настільки добре ставився до батька, що допомогло йому продати будинок і навіть дала кілька сотень доларів на покриття витрат при переїзді.

Ну а хлопець, який звільнив чоловіка, був безжально скорочений. Правда, батько так і не сказав, як саме проходила бесіда між ним і його колишнім босом. І у нього є на це одна гідна причина, про яку він розповів сам:

«Було б неправильно розповідати конфіденційну інформацію», — говорить він хитро і посміхається.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *