Українська балерина і суддя шоу Танці з зірками Катерина Кухар опублікувала проникливий пост у Мережі

У неділю, 9 вересня, відбувся третій прямий ефір популярного танцювального шоу Танці з зірками, ведучим якого став комік Юрій Горбунов і співачка Оля Полякова. Артистка коментувала програму з балкона і разом з учасниками чекала вердикту суддів, інформує Ukr.Media.

У короткому сюжеті перед виступом боксера Дениса Берінчика та Катерини Білявської розповіли про трагічний момент у житті відомого спортсмена, який втратив новонародженого сина. Ця історія зворушила найсуворішу суддю проекту Катерину Кухар настільки, що вона не змогла стримати сліз. У минулому жінка втратила першу дитину – дівчинку.

Після сюжету пішов недоречний коментар Олі Полякової про те, що тепер вся країна знає, що Кухар вміє плакати. Однак за нього виконавиця вже встигла попросити вибачення.

Днями на особистій сторінці в Instagram прима-балерина Національної опери України імені Тараса Шевченка опублікувала глибоке послання.

« У кожного з нас в цьому світі є свій хрест… Своя важка ноша, яку ми несемо все своє життя. Щось дуже глибоке і особисте для нас… Шрами на наших серцях, про які ми всіма силами намагаємося забути, але які залишаться з нами до кінця наших днів… Я знаю сильних, що захлинаючись ридали. І слабких, хто несуть хрести…

Те, як ми реагуємо на цей світ… Встаємо ми після падіння… Це і робить нас тими, хто ми є. І той, хто знає всю «кухню» вчорашнього вечора зсередини, зрозуміють… Набагато важливіше бути, а не здаватися… У мене все», – написала зірка.

Шанувальники в соціальній мережі припускають, що Кухар присвятила цю публікацію Олі Полякової. В коментарях вони підтримали балерину і побажали душевного спокою.

«Катя, я щиро співчуваю Вам і плакала разом з Вами. Мені шкода, що Вас образили. Ваша щирість і чесність надихає на життя. Дякую вам за приклад і бажаю Вам душевного спокою. Обіймаю», «Завжди вважала Вас сильною і глибокою людиною… І ніколи не знала, якою ціною Ви отримали цю силу й глибину…», «Полякова мене вбила своїм комментом. Жорстоко і нетактовно повелася. Гідну відповідь їй, Катруся» – пишуть фани.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *