Чоловік, коханець, перевірений лікар і ще 5 людей, які повинні з’явитися в твоєму житті до 30 років

Так, 30 років — це вже дорослий і осмислений вік, коли ставишся до життя не з позиції «гарячої голови», а раціонально і вдумливо. І точно так само починаєш ставитися до свого оточення. Чому саме в 30? Тому що це той вік, коли на власному досвіді формується уявлення про те, як усе має бути, до чого потрібно прагнути. А для цього потрібні люди, які допомагатимуть в цьому, інформує Ukr.Media.

Отже, ось список тих, кого жінці варто пустити в своє оточення до 30 років:

Перевірений гінеколог

Кожна жінка знає, як непросто знайти свого лікаря, особливо в мегаполісі. У період з 20 до 30 років кожна студіювала відгуки на форумах, катувала подруг, і все для того, щоб заходити в кабінет свого гінеколога з посмішкою і без частки сорому розповідати, як недавно переспала з незнайомцем. Адже перед людиною, яка, швидше за все, несхвально похитає головою, ти і в 30 будеш будувати з себе незайману.

Але ж не у всіх виходить до третього десятку зупинити свій вибір на одному чоловікові. У багатьох змінюються партнери, коханці, народжуються діти. Тому вкрай важливо, щоб у тебе був перевірений фахівець, з яким ти відчувала себе комфортно і думки якого могла б повністю довіряти.

Гуру

Придивися, чи є в твоєму житті людина з багатим досвідом (кар'єрним або життєвим). Швидше за все, він старший за тебе років на 10-15 або навіть більше. Він може порадити щось, спираючись на особистий досвід і багаж знань. А ще у нього в запасі багато історій з серії «життєво». Він не буде нав'язувати свою думку, а просто тобі дасть поживу для розуму або пораду. Така людина — це якась енциклопедія життєвих ситуацій, яку завжди можна відкрити, зіткнувшись з труднощами.

Чоловік

Бути вільною тридцятирічної жінкою — справжня розкіш. Тому що це якраз той вік, коли ти ще молода і прекрасна, але «локшина» на вухах вже не тримається. Ти знаєш, чого хочеш, цінуєш себе, свій час і можеш дозволити собі майже все життя. Але тим не менш впиватися свободою довго не варто. Якщо тобі 30 і ти не заміжня, пора хоча б дивитися в цьому напрямку. Вважається, що цей вік ідеальний, щоб зробити правильний вибір.

Коханець

Все більше сучасних чоловіків і жінок тепер прагнуть жити як в востаннє, не ставлячи перед собою жодних заборон. Навіть якщо їх бажання суперечать сімейним цінностям. Любов — це та річ, яка приносить людині найяскравіші емоції в житті, напевно, тому, за статистикою, кожен третій має зв'язок на стороні. Але тут вже кожен для себе вирішує сам, орієнтуючись на особисту шкалу любовних вражень.

Cексолог

В оточенні активної та сучасної жінки обов'язково повинен бути cексолог. Здавалося б, що до 30 років вже є cексуальний досвід і багато помилок враховані. І все-таки життя постійно зіштовхує нас з ситуаціями та питаннями, відповіді на яких у нас немає. І гуру тут не помічник. У відносинах з чоловіками або в питаннях cексу потрібна порада фахівця.

З ним ти можеш обговорити інтимні питання і отримати експертну інформацію. Сумний факт: 70 % жінок відчувають труднощі з oргазмом. А адже іноді достатньо більше дізнатися про це і розібратися, в чому ж проблема. Тож візьми в свою «команду» cексолога. Необов'язково шукати суворого спеціаліста з «кабінетом», особливо якщо це твоє перше відвідування і ти соромишся. Дуже важливо, щоб тобі було комфортно з цією людиною.

Один-моторчик

Це такий друг, який займає дуже активну життєву позицію. Він (або вона) безустанно генерує нові ідеї і перебуває в курсі всіх подій. Ця людина може привносити в твоє життя щось нове і цікаве, здвижувати на незвичні тобі справи і захоплення. Нове — це вихід із зони комфорту, а значить, вірний шлях до саморозвитку. Обов'язково придивіться, чи є в тебе такий друг-моторчик.

Чесний друг

Іноді ми не бачимо якихось важливих речей або не можемо зрозуміти, як все йде насправді. На такий випадок у тебе повинен бути чесний друг. Це людина, яка завжди скаже тільки правду, без прикрас і купюр. Так, правда буває неприємною або суб'єктивною. Ти можеш не погоджуватися з цим, адже складно приймати те, що не подобається. Тому, звичайно, це має бути людина, яке вже зарекомендувала себе як той, кому можна довіряти. І до чиєї правди так чи інакше, але ти прислухаєшся.

Людина-комфорт

Це друг, з яким можна зустрітися в будь-який період життя, з яким набором емоцій і переживань ти не була. З цією людиною завжди добре і затишно, з ним здорово навіть просто помовчати. Це людина, яка вміє слухати, він не напружує і не вимагає від тебе нічого. Це віддушина в будь-яких життєвіих труднощах, твій острівець спокою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *