Всього 30 хвилин на день і ваші ніжки стануть ідеальними за місяць без зайвих зусиль

Існує думка, що стрункі ніжки — результат кропіткої не одного року роботи в тренажерному залі. Розвінчуємо цей міф і представляємо комплекс вправ, щоденне виконання яких допоможе за короткий термін зробити ніжки ідеальними, інформує Ukr.Media.

Кроки в бік з присіданням

Цю вправу можна сміливо назвати номером один у нашому списку. При її виконанні задіюється відразу передня і внутрішня поверхня стегон, сідниці та навіть прес! Підтягуються сідниці, йдуть «вушка» на стегнах. А динаміка допомагає ефективно спалити зайві калорії.

Техніка виконання

Початкове положення: стоячи, стопи разом. Зробіть крок в сторону і, відводячи таз назад, зігніть ноги в колінах до паралелі стегон з підлогою. Кут між стегном і гомілкою повинен бути 90 градусів. На видиху поверніться у вихідне положення і повторіть з іншою ногою.

Присідання «пліє»

Мабуть, найкращий спосіб спалити жир на внутрішній поверхні стегон, яка в повсякденному житті практично не задіяна. А саме від її ступеня підтягнутості залежить зовнішній вигляд ніг.

Техніка виконання

Поставте ноги ширше плечей, носки розгорнуті назовні. Злегка відводячи таз назад, присідайте до паралелі стегон з підлогою. Поверніться у вихідне положення.

Випади з ударом ногою

Залучають до роботи майже всі м'язи ніг, надаючи ніжкам бажаний рельєф. І саме випади підтягують сідниці, піднімають їх нагору, прибираючи ненависну складочку під попою.

Техніка виконання

Вихідне положення стоячи, стопи разом. Відведіть ліву ногу назад і опускайтесь, поки коліно не торкнеться підлоги. Кут між стегном і гомілкою правої ноги при цьому повинен бути строго 90 градусів. Штовхаючись п'ятою правої ноги, підніміться вгору і зробіть різкий мах вперед лівою ногою. Направляйте носок лівої ноги на себе. Повторіть вправу на іншу ногу.

Стільчик

Звичайна і, на перший погляд, нескладна вправа. Але користь від неї величезна. Вона покращує форму стегон, прибирає «вушка», підтягує сідниці, допомагає підкачати прес і вирівняти поставу!

Техніка виконання

Підійдіть впритул до стіни та з видихом опустіться до паралелі стегон з підлогою. Спина і потилиця при цьому притиснуті до стіни. Залишайтеся в такому положенні, щонайменше, 20 секунд. З вдихом підніміться.

Махи назад зігнутою в коліні ногою

Прекрасний помічник у боротьбі з целюлітом. Приводить у тонус задню поверхню стегна і підкачує сідниці.

Техніка виконання

Опустіться на коліна. Зігніть праву ногу в коліні до кута 90 градусів. На видиху підійміть праву ногу вгору, напружуючи сідниці, поки стегно не опиниться на одному рівні з лінією спини. З видихом опустіть ногу.

Підйоми на носках

Стрункі ніжки неможливі без красивих литок. Тому не можна виключати вправи на цю м'язову групу. Представляємо себе балеринами та встаємо на носочки.

Техніка виконання

Початкове положення: стоячи, стопи на ширині таза. З видихом підніміться на носочки та з вдихом опуститеся на п'яти. Для більшої ефективності можна виконувати, вставши на невелику піднесеність.

І наостанок.

Рекомендуємо виконувати кожну вправу по 15 повторень в три підходи, стежити за харчуванням — і результати не змусять себе довго чекати.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *