Хлопець придумав, як жити та не платити за квартиру, але брехня розкрилася і судячи з усього, скоро він поїде у в’язницю

Японець знайшов спосіб не платити за наймане житло, але тепер у нього великі проблеми. Просто хлопець прикинувся хворим, проте вибрав для своєї легенди невдалий діагноз. Брехня розкрилася, а замість лікарні юнак, судячи з усього, скоро поїде у в'язницю, інформує Ukr.Media.

Житель японського міста Йокогама, чиє ім'я невідоме, не платив за квартиру, поки сума заборгованості перед орендодавцем не склала значні 160 тисяч йен (40 тисячі гривень). 25-річний хлопець просто перестав виходити на зв'язок, тому власник житла вирішив, що з юнаком щось сталося і викликав поліцію.

Офіцер, приїхавши за вказаною адресою, застав японця вдома у повному здоров'ї. Той сидів за комп'ютером, а несподіваним гостям сильно здивувався. Поліцейський розповів мешканцеві, що його розшукує господар квартири, а також нагадав про суму боргу.

Однак у японця, мабуть, вже був план обману системи. Юнак розповів, що працює в місцевій лікарні та заразився коронавірусом, тому дотримується карантину і не ходить на роботу. Через що й не може платити за рахунками, а потім обов'язково все поверне.

Правоохоронець, дізнавшись, що спілкується з хворим, доповів про це керівництву, а потім сів на самоізоляцію. Також роботу всього відділення довелося призупинити.

Втім, брехня хлопця не зійшла йому з рук. Поліцейські зробили запит в лікарню, зазначену ошукачем, і не знайшли підтвердження його слів. Пізніше з'ясувалося, що молода людина зовсім не медик і ніколи ним не був ним, а заробляє на життя, продаючи лут в комп'ютерних іграх.

Останнім часом, як зізнався сам хлопець, справи у нього йшли не дуже, тому він зважився на обман. Правда, не врахував, що брехня може коштувати йому свободи — молодій людині пред'явили звинувачення у втручанні в справи поліції.

У мене не було грошей, і я не міг заплатити за квартиру. Оскільки зараз весь світ говорить про коронавірус, то я цим і скористався.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *