Вправи, що надають округлість і підтягнутість стегнам і сідницям

Якщо ви дійсно хочете знайти округлі підтягнуті форми сідниць і стегон – вам буде достатньо мати при собі кілька квадратних метрів вільного простору, килимок для йоги і пару гантелей, передає Ukr.Media.

Вправа №1

Вправа полягає в неповному присяді на одній нозі. Кількість разів за перший підхід складає 15 повторень. Збільшувати кількість присідань можна після тижня занять.

Вправа №2

Зробіть 15 глибоких присідань. Спина повинна бути прямою, ноги широко розставлені, ступні – зафіксовані, а носки повинні дивитися в протилежні сторони.

Вправа №3

Дана вправа складається із неповних 15 присідань з гантелями. При цьому, слід, досягаючи найбільш напруженої точки, затримуватися в ній на кілька секунд.

Вправа №4

Упріться руками в підлогу і випрямте спину. У такому положенні піднімайте рівну ногу по 15 разів за підхід, однак будьте обережні, так як ця вправа є не тільки ефективною, але і травмонебезпечною.

Вправа №5

Ляжте на живіт і підніміть руки і ноги. Вправу повторіть 15 разів. Не забувайте про те, що ця вправа направлена на максимальне скорочення м'язів стегон і живота, а тому піднімайте ноги якомога вище.

Вправа №6

Суть вправи полягає в підйомах зігнутої в коліні ноги. Кількість повторень – 15 разів. При цьому потрібно стежити, щоб руки не відривалися від підлоги.

Вправа №7

Необхідно виконати 15 підйомів кожної з ніг з гантелями на вазі. Підйоми слід виконувати, підтримуючи рівновагу.

Вправа №8

У цій вправі слід чергувати присідання на одній нозі і підйом ноги. Кількість повторів для кожної ноги становить 15 разів. Піднімаючи ногу, обов'язково стежте, щоб ваша ступня була паралельна підлозі.

Вправа №9

Це вправа розрахована на розтяжку м'язів стегон. Слід прийняти полусогнуте положення, відставити назад свої сідниці і в такому положенні виконати 15 підйомів гантелей.

Вправа №10

Найбільш ефективна вправа для зміцнення м'язів спини і сідниць. Слід, роблячи упор на м'язи ніг, розводити руки в сторони з неповного присідання. Кількість повторень також становить 15 разів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *