Ці 5 речей, які не мають коштувати дешево

«Ми не настільки багаті, щоб купувати дешеві речі» – кажуть англійці. І з ними важко не погодитися. Як би ми не хотіли заощадити, деякі речі просто доводиться купувати дорого. Інакше, через деякий час доведеться заплатити вдвічі більше. А деколи навіть і розплатитися своїм здоров'ям та комфортом. Щоб знати, на чому не варто економити, ми зібрали невеликий перелік речей, придбання яких краще планувати заздалегідь, інформує Ukr.Media.

Не платіть двічі

Всім відомо, що не можна економити на продуктах. А як на рахунок одягу? Любите розпродаж і китайські сайти? Тоді дізнайтеся, які матеріали і речі просто не можуть коштувати дешево в силу особливостей виробництва. Тоді ви точно не потрапите на гачок продавця і не втратите свої гроші.

Шовк

З усіх натуральних тканин саме шовк вважається найбільш міцним. Він чудово поглинає вологу, тому постільна білизна з шовку – хороший вибір. А виробництво натурального шовку не може бути дешевим з-за великої кількості коконів шовкопряда, яке необхідно для вироблення 1 м тканини. Щоб відрізнити натуральний шовк від штучного, просто зімніть тканину. На натуральній складок не залишиться.

Вовна альпаки

З цієї вовни дуже часто плетуть одяг для немовлят. Її особливість – це довговічність і унікальна м'якість. Розведення тварин альпаки обходиться дорого, та й їх невелика кількість робить матеріал досить дорогим (вартість светру може починатися від 100 доларів). Зазвичай з одягом з вовни альпака додається зразок волокон. Якщо їх підпалити ви не повинні почути аромат смоли або диму.

Бавовна

Ще один матеріал, який сьогодні досить часто підробляють. У той же час натуральний бавовняний одяг не може бути дешевим з-за невеликої кількості плантацій бавовни. Це відмінний вибір для алергіків і цінителів комфорту. Якщо хочете дізнатися, натуральну чи бавовняну ви тримаєте в руках, стисніть тканину в долонях. Натуральне волокно нагріється, а штучне залишиться холодним.

Взуття

Якісна шкіра вимагає великих зусиль на всіх етапах обробки. Саме тому вартість якісного взуття настільки велика. А якщо додати до цього послуги дизайнерів, виходить і зовсім космічна сума. Творцям комфортного взуття необхідно продумати не тільки зовнішній вигляд, але і зручність. Підошва повинна бути гнучкою, задня частина – досить міцною, а каблук – стійким.

Сонцезахисні окуляри

Хочете купити простий аксесуар – купуйте дешево. А якщо вам дійсно потрібний захист очей від ультрафіолету, доведеться розщедритися. Адже спеціальне скло, вловлюючі промені і захищають очі, дорогі у виробництві. Та й, знову ж, бренд і дизайнер додають свою частину до остаточної ціни. Хочете дізнатися, купуєте ви оригінал? Зверніть увагу на гравіювання всередині дужки, на чохлі і наявність сертифіката.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *