Скільки ви ходите в туалет, показує наскільки ви здорові

На думку доцента урології, доктора Ніла Графштейна, немає певної кількості скільки разів треба йти в туалет за день, але в середньому люди схильні робити це як мінімум чотири рази на день, а максимум сім разів в день, передає Ukr.Media. Якщо ви мочіться більше семи разів, не панікуйте. Існує кілька факторів, які можуть впливати на частоту сечовипускання, включаючи гідратацію.

Наприклад, якщо ви п'єте занадто багато води, ви будете часто це робити. Крім того, якщо ви п'єте алкоголь, каву та інші подразники сечового міхура, очікуйте більше пригод в туалет. Є також люди, у яких чутливі сечові міхури, що означає, що у них є бажання мочитися з найменшого спонукання. Між тим є ті, хто може притримувати свою сечу до тих пір, поки їх сечові міхури не лопнуть.

Якщо ви йдете в туалет більше 11 разів у день після прийняття двох літрів рідини, це може означати, що у вас є проблема з частотою сечовипускання. Найчастіше занадто рясне сечовипускання пов'язано з гіперактивним сечовим міхуром, який може скорочуватися більше ніж це необхідно. Це призводить до відчуття прагнення багато мочитися. Але доктор Графштейн говорить, що ми можемо тренувати наш сечовий міхур. Умова полягає в тому, що у нас немає проблем з нетриманням.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *