Яким став самий популярний французький хлопчик з комедії «Іграшка»

Народився 17 листопада 1965 року у Гонесс, Париж, Франція, інформує Ukr.Media у світі.

Відомий як виконавець єдиною ролі – малюка Еріка Рамбаля-Коші в популярної кінокомедії "Іграшка" (1976, реж. Франсіс Вебер), де його партнерами були відомі французькі актори П'єр Рішар і Мішель Буке.

Режисер Франсіс Вебер шукав хлопчика, який зіграє Еріка так, щоб глядачі першу половину фільму його ненавиділи, а другу половину фільму – були від нього без розуму. Шукав режисер довго. Після чергового і невдалого кастингу Франсіс Вебер (як свідчить легенда) вийшов на вулицю подихати свіжим повітрям, до нього приєднався мсьє Греко – працівник з його знімальної групи.

Режисер втомлено запитав, як поживає його маленька донька, на що працівник знімальної групи відповів, що взагалі-то у нього – маленький син, і показав Франсису фотографії свого сина. Режисер неохоче глянув на фотографію і… роль Еріка Рамбаля-Коші дісталася чарівному 10-річному хлопчикові по імені Фабріс.

Після того, як фільм «Іграшка» вийшов на екрани, Фабріс Греко, який в той час жив з батьками в передмісті Парижа в Гонессі, став міською знаменитістю. На вулицях на нього показували пальцем перехожі, біля під'їзду чекали папарації, дівчата завалювали любовними посланнями. Одного разу фанат спробував зірвати з нього куртку прямо на вулиці. Після цього у Фабріса стався нервовий зрив, і батьки півроку не випускали його з дому.

Спочатку продюсери завалювали сім'ю пропозиціями про нові зйомки. Але батько хлопчика, то меркантильності, то, навпаки, щоб захистити хлопчика від світу кіно і не позбавляти його дитинства, заломив таку високу ціну за зйомки, що через пару місяців інтерес до зірки згас. Та й фанати поступово стали про нього забувати, чому сам Фабріс був нескінченно радий. На те кіно для Фабріса Греко і закінчилося.

Фабріс Греко закінчив коледж, отримав фах інженера-програміста і зараз працює веб-дизайнером в одній з інтернет-компаній. Зараз йому 53, живе Фабріс з дружиною та донькою у Гонессе, про зйомки в "Іграшці" згадує із задоволенням, з пресою воліє не спілкуватися, з колегами по "Іграшці" стосунків не підтримує..

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *