Щоденні звички, які покращать якість вашого життя

У прагненні до здорового способу життя, ранкові ритуали займають особливе місце. Вони можуть стати фундаментом для здорового та енергійного життя, інформує Ukr.Media.

Щоденний ранковий душ чи обливання

Вчені сперечаються, що корисніше контрастний душ або холодний, але в будь-якому випадку спостерігається безліч позитивних ефектів.

Це тренує судини та загартовує, підвищує імунітет та якість шкіри. Лікар дерматолог Джесіка Крент, у своїх роботах стверджує, що холодна вода допомагає шкірним покривам досягти оптимального жирового балансу.

Ранкова зарядка

Всі чули про користь ранкових вправ, але не всі розуміють, чим саме вони такі корисні. У результаті ми отримуємо безліч захворювань, які легко попереджає звичайна суглобова розминка.

Професор Амосов розповідав, що звичайне обертання в суглобах дозволяє організму виробляти суглобову рідину, що у свою чергу запобігає і навіть лікує низку захворювань опорно-рухового апарату, які з віком виникають практично у всіх.

Не варто починати розминку з нахилів корпусу, оскільки це може призвести до грижі або протрузії хребта. Нахили можна виконувати лише після ретельного розігріву всього тіла!

Щоденне планування всіх своїх справ у щоденнику

Щоденник — це великий винахід! Наприклад, ведення щоденника тренувань і харчування, людини що худне, збільшує результати на цілих 30% і більше!

У вас з'являється більше часу, ви рідше кудись поспішайте та спізнюєтеся, за день ви можете встигнути зробити більше корисних та приємних справ. У результаті ви живете більш ефективним, насиченим та яскравим життям.

Полоскання рота водою після вживання продуктів та напоїв, що містять кислоту

Деякі фрукти та ягоди, напої на кшталт лимонаду та коли містять кислоти, що руйнують зубну емаль. Згодом можлива навіть поява ерозивного стирання зубів! Особливо небезпечно чистити зуби щіткою після вживання таких страв або напоїв.

А можна легко зберегти здоров'я своїх зубів, просто взявши за правило полоскання рота звичайною водою після вживання їжі. Зуби можна буде почистити за годину, коли емаль затвердіє.

Щоденні прогулянки або хоча б регулярне провітрювання

Науково доведено, що прогулянка лісом дві години на день підвищує імунітет людини до рекордних показників. На жаль, така можливість є далеко не у всіх, але навіть якщо ви "комп'ютерний хом'як", варто хоча б на пів години вибігти в парк або сквер незалежно від погоди.

Також важливо провітрювати приміщення та робити вологе прибирання.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *