Чоловіки їх бачать: неочевидні моменти, які видають наш вік

Чоловіча логіка не перестає нас дивувати та надихати на нові статті, інформує Ukr.Media.

Темні кола під очима

Кола під очима обтяжують погляд, позбавляють його свіжості та додають віку. Іноді у жінок це викликано анатомічними особливостями повік, іноді через втому та недосипання. Але взагалі ситуацію легко може виправити грамотний консилер. В міру щільний і зі світловідбиваючими частинками.

Втомлена шкіра

Зауважте, чоловіки звертають увагу на якість шкіри загалом, а не тільки на зморшки! І справа тут не в невдалому макіяжі — очевидна стресова шкіра. При підвищених фізичних та емоційних навантаженнях, частій взаємодії з блакитним світлом гаджетів, від поганої екології наша шкіра зневоднюється, тьмяніє, втрачає здорове сяйво. І виглядає неживою.

Звісно, це старить. Не нервувати і добре висипатися вам не пропонуємо через очевидність і в багатьох випадках неможливість. Тому підбирайте грамотний догляд.

Виражені вилиці та вініри

Так, мода на вилиці зробила свою темну справу. Впалі щоки після видалення грудок Біша, та ще й підкреслені скульптором, формують старечі риси обличчя. Адже з віком підшкірно-жирова клітковина невблаганно зменшується. А тут ефект посилений неприродними зубами, що нагадує про вставну щелепу.

Що ж, вкотре переконуємось, що явний «поліпшайзинг» згодом починає працювати у зворотний бік…

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *