Популярні міфи про схуднення, яким не варто вірити

Багато людей, які зациклені на схудненні, зможуть дізнатися щось дуже важливе з цієї статті. Настав час дізнатися про найважливіші помилки, які властиві більшості людей, які прагнуть до стрункості, інформує Ukr.Media.

Ви не схуднете, вживаючи менше їжі

Для розуміння цього факту, вам варто звернути увагу на одну вкрай просту аналогію. Припустимо, ви отримуєте в місяць 8 000 гривень, але ваші обов'язкові витрати складають також 8 000 гривень. Припустимо, що вашу зарплату скоротять на 500 гривень. Цілком очевидно, що ви постараєтеся підлаштуватися під нові умови і витрачати не 8 000, а 7 500.

Те ж саме трапляється і в разі зниження споживання калорій нашим організмом. Якщо ви їсте менше, то тіло дає вам менше сил. Головне завдання нашого тіла — виживання. Якщо ви менше їсте, то тіло витрачає менше енергії.

Якщо ви скорочуєте споживання калорій на 50%, то в такому випадку починає випадати волосся, погіршується стан нігтів і шкіри. Також люди в ході досліджень відзначали, що при половинному споживанні калорій вони відчували холод. Це тіло економить тепло для виживання.

Зниження калорій до розумного мінімуму допоможе вам скинути зайвий жир, але ви не перетворитеся на струнку людину, якщо будете голодувати.

Спорт не допомагає

Згідно з дослідженнями вчених і дієтологів, основа ефективного схуднення і підтримки стрункості — правильне харчування. Спорт — це лише гарне доповнення. Він не має нічого спільного з схудненням.

Вправи складають лише малу частину витрат нашої енергії. Основну частину енергії організм людини витрачає під час сну, ходьби, вирішення інтелектуальних завдань, підтримки нормального функціонування органів. Майже вся енергія витрачається метаболізмом.

У людини, яка часто кудись ходить і щось робить, практично така ж витрата енергії, як і у тієї, хто працює за комп'ютером весь день. Це складно уявити, але це дійсно так. Фізична активність корисна і потрібна, але вона не допоможе вам схуднути, хіба що у вас ну дуже багато зайвої ваги. Навіть в цьому випадку ефективність спорту буде поступово знижуватися.

Переїдання не призводить до ожиріння

Якщо ви будете їсти забагато, але не будете взагалі нічого робити, то станете набирати зайву вагу. Якщо ж будете продовжувати рухатися, то ваше тіло просто буде спалювати більше калорій. Це підтверджують багато експериментів. При нормальному функціонуванні організму він вам просто не дасть з'їсти більше, ніж ви їсте. Інша справа — психологічні проблеми, що призводять до сильного переїдання. Ось вони можуть зіграти тут негативну роль, спровокувавши сильний набір ваги.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *