Як вибрати правильну вагу гантелей для силового тренування

Вибір правильної ваги гантелей має вирішальне значення для отримання користі для здоров'я від гантелей і відмінного тренування. Звичайні відвідувачі тренажерного залу, здається, з такою легкістю вибирають ідеальну вагу гантелей, але новачків це може лякати, інформує Ukr.Media.

Занадто велика вага може привести до серйозних травм, в той час, як занадто маленька вага не навантажує ваші м'язи. Якщо ви хочете накачати руки і ноги за допомогою гантелей або влаштувати силове тренування, є кілька речей, які ви повинні враховувати при виборі правильної ваги гантелей.

Перед тим, як взяти гантель, переконайтеся, що ви розігрілися. Мета полягає в тому, щоб розбудити всі м'язи, які ви плануєте використовувати під час силового тренування. Це дозволить вам оцінити, яку вагу можуть витримати ваші м'язи, оскільки вони належним чином розігріті.

Радимо зосередитися на підвищенні внутрішньої температури тіла, рухливості, активації м'язів і технічній підготовці під час розминки. Як тільки ваше тіло зігріється, ви можете перевірити свої сили.

Зазвичай, перш ніж вибрати гантель, ви також повинні взяти до уваги свою фізичну форму. Наприклад, якщо ви новачок або недавно відновилися після травми, рекомендується для початку піднімати вагу легше. Ви можете виконати простий тест (наприклад, набір згинань на біцепс), щоб побачити, чи підходить вам вага. Якщо останні кілька повторень складні, але здійсненні, ви вибрали хорошу вагу.

Виберіть вагу залежно від вашої мети у фітнесі

Хочете вірте, хочете ні, але є й інші способи вибрати правильну вагу гантелей. Інший поширений спосіб вибрати свою вагу — це базувати його на ваших цілях у фітнесі. Цілі у фітнесі повинні бути персоналізованими, досяжними і повинні бути зосереджені на одній речі за раз.

Подумайте, я хочу підвищити витривалість або я хочу збільшити свою силу? Як тільки мета обрана, вибрати вагу для тренування стає набагато простіше.

Якщо ваша мета у фітнесі — набрати масу, розгляньте можливість використання більш важких ваг. Це вимагатиме меншої кількості повторень, оскільки ваги повинні бути помірно важкими.

Основний принцип полягає в тому, щоб докласти навантаження і перевантажити м'язи, щоб вони адаптувалися і стали сильнішими.

Однак якщо вашим пріоритетом є тонус тіла, більш легкі ваги вам підійдуть. З більш легкими вагами вам також потрібно зосередитися на більшій кількості повторень в підході.

Виберіть вагу залежно від вашого тренування

Якщо ви не впевнені у своїй цілі у фітнесі, не переживайте. Замість цього виберіть вагу гантелі залежно від вашого поточного тренування. Для тренувань, що вимагають великої кількості повторень, більш легкі ваги повинні підійти. З іншого боку, якщо повторень менше, піднімайте важчі гантелі.

Якщо ви легко виконуєте максимальну кількість повторень і маєте відмінну форму, це може бути ознакою того, що вам потрібно додати більше ваги в наступному підході. Якщо це станеться, похваліть себе за добре виконану роботу. І не забувайте добре відновлюватися з правильним відпочинком, гідратацією і харчуванням.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *