Ось чому не можна використовувати картонні коробки з-під яєць повторно

Багато споживачів застосовують картонні лотки для яєць повторно, щоб заощадити й не смітити зайвий раз. Однак, це не дуже гарна ідея, тому що, таким чином, вони ризикують своїм здоров'ям, інформує Ukr.Media.

Через те, що більшість упаковок для яєць роблять із картону, їх слід використовувати лише один раз. Причина: такі лотки неможливо продезінфікувати.

Хоча не існує спеціальної заборони на багаторазове використання паперових контейнерів для яєць, робити це не рекомендується. Частинки пташиного посліду, які іноді знаходяться на шкаралупі, можуть прилипати до стінок лотка і, як наслідок, заражати мікробами свіжі яйця.

Загроза здоров'ю

Кожен, хто кілька разів використовує одну й ту саму картонну упаковку для яєць, наражає на небезпеку своє здоров'я. На поверхні яєць можуть мешкати такі патогенні збудники, як сальмонели, які вважаються причиною серйозних діарейних захворювань. Особливо небезпечними вони є для дітей молодшого віку та літніх людей.

Щоб уникнути можливих негативних наслідків для здоров'я, такі контейнери рекомендується утилізувати відразу ж після першого використання.

Правильне поводження з яйцями

Під час роботи з яйцями необхідно дотримуватися обережності. Найголовніше правило: після контакту зі шкаралупою завжди ретельно мити долоні з милом. Якщо ви голими руками розіб'єте кілька яєць для омлету, а потім одразу почнете готувати, наприклад, салат, будьте готові до того, що в ньому може опинитися сальмонельозна паличка.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *