Все, що відомо про новий фільм “Бітлджюс Бітлджюс” Тіма Бертона

6 вересня на екрани виходить довгоочікуваний сіквел культового фільму “Бітлджюс” 1988 року, який отримав назву “Бітлджюс Бітлджюс“. У головних ролях — Вайнона Райдер, Дженна Ортега, Моніка Беллуччі, Віллем Дефо. Все, що відомо про фільм, читайте нижче

Все, що відомо про новий фільм

Реклама

Перший тизер нового фільму, який випустили 21 березня, такий моторошний і ексцентричний, як ми і могли сподіватися. Він відкривається кадром, як акторка Дженна Ортега, зірка серіалу "Венздей" Тіма Бертона, швидко проїжджає повз школу для дівчат під голоси дитячого хору. Далі бачимо родину Дітців, які живуть у своєму будинку. Одного дня Астрід у виконанні Ортеги, тепер наймолодша представниця родини, знаходить на горищі мініатюрну модель Зимової річки. Невдовзі модель розколюється, і, на жах матері Астрід Лідії Дітц у виконанні Вайнони Райдер, з нього виходить скуйовджений, смертельно блідий Бітлджюс (у виконанні Майкла Кітона) у своєму фірмовому смугастому костюмі.

Режисер сіквелу — Тім Бертон, який зняв і перший фільм. Згідно з синопсисом, після несподіваної сімейної трагедії три покоління родини Дітц повертаються додому, до Вінтер-Рівер. Життя Лідії, яку в її уяві досі переслідує Бітлджюс, перевертається з ніг на голову, коли її бунтівна донька-підлітка Астрід виявляє таємничу модель міста на горищі, а портал у потойбічне життя випадково відкривається. Оскільки проблеми назрівають в обох царствах, це лише питання часу, поки хтось тричі скаже ім’я Бітлджюса, і пустотливий демон повернеться.

Гарна новина в тому, що у продовженні побачимо весь основний склад. Майкл Кітон знов втілює роль Бітлджюса, Кетрін О’Хара — Делії Дітц, а Вайнона Райдер — її доньки Лідії Дітц. Список новачків теж яскравий: Дженна Ортега, яка нещодавно зіграла головну роль у іншому проєкті Бартона, серіалі Netflix "Венздей", бере на себе роль самовільної доньки Лідії Астрід. До акторського складу приєднується Моніка Белуччі — як дружина Бітлджюса, та Віллем Дефо як поліцейський у потойбічному світі, а також Джастін Теру. Сценарій сіквела створено Альфредом Гофом і Майлзом Мілларом, авторами "Венздей".

Про те, що "Бітлджюс" матиме продовження, говорили одразу ж після виходу першого фільму. Так, ще у 1990 році Тім Бертон почав роботу над сценарієм, проте кілька разів відмовлявся від цієї ідеї. Зрештою, робота над сценарієм сіквела розпочалася в 2015 році, а основна частина знімань пройшла у 2022—2023 роках. В інтерв'ю The Independent режисер зізнався, що отримав велике задоволення від цієї роботи, яка нагадала йому, за що він любить знімати кіно.

Все, що відомо про новий фільм

Одна з головних зірок “Бітлджюс Бітлджюс” — 22-річна Дженна Ортега, яку називають новою королевою фільмів жахів після її яскравої роботи у "Венздей". Ось як вона описує свою героїню Астрід:

“Вона дивна, але в інший спосіб від її матері, і я би точно не назвала Астрід яскравою та сонячною дівчиною. Стосунки між Лідією та моєю персонажкою дуже важливі, адже це не типові взаємини мами та доньки — і, звісно, як будь-яка дитина, яка стає підлітком, Астрід хоче мати трохи більшу дистанцію від матері та її контролю. Для мене Лідія з "Бітлджюса" — одна з найулюбленіших героїнь сучасного кіно, тож зіграти її доньку для мене честь. Але, оскільки я дуже люблю Вайнону і поважаю її, для мене як для акторки зіграти її бунтівну доньку, що періодично відмахується від неї і закочує очі, безперечно, було непростим завданням, але надзвичайно веселим”.

Все, що відомо про новий фільм
Дженна Ортега

БітлджюсБітлджюс” виходить у світовий прокат 6 вересня 2024 року

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *