Лікар, яка скинула 45 кг, поділилася порадами щодо схуднення, які їй підійшли

Лікар Емі Хосода схудла на 45 кілограмів і порадила прийоми з власного досвіду для ефективного скидання ваги, інформує Ukr.Media.

Хосода все життя боролася із зайвою вагою. Використовуючи свою освіту в галузі холістичного здоров'я та функціональної медицини, вона розробила для себе індивідуальний план схуднення. За словами лікаря, при складанні дієти вона враховувала все — від своєї генетики до мікробіома кишечника. Експерт дала чотири поради, які допомогли їй скинути і утримати вагу.

Хосода розповіла, що в процесі схуднення стежила за кількістю вживаного цукру, а не за калоріями. Споживання надлишкової кількості цукру не тільки змушує організм відкладати його у вигляді жиру, але і підвищує ризик розвитку діабету. А кількість калорій, необхідних людині, залежить від її рівня активності та обміну речовин, тому лікар не відстежувала їх споживання.

Експерт також закликає пити достатню кількість води. За словами Хосоди, вона навчилася відрізняти спрагу від голоду, що також допомогло їй швидше скинути зайву вагу.

Лікар рекомендує випивати оптимальну кількість води: близько 60 мілілітрів на кілограм ваги. Норма також залежить від рівня активності: людина, яка веде активний спосіб життя і часто потіє, повина пити більше води, ніж та, яка мало рухається. Єдиним винятком є люди з серцевою недостатністю, захворюваннями нирок або низьким рівнем натрію в крові. У цьому випадку бажаючі схуднути повинні звернутися до лікаря, щоб дізнатися, скільки води їм слід пити.

На думку експерта, на ефективне скидання ваги також впливає якість і тривалість сну. Хосода приймає магнієві добавки, які допомагають їй заснути і подолати тягу до цукру. Однак прийом добавок не завжди є надійним способом налагодити сон або досягти цілей щодо зниження ваги.

На закінчення лікар заявила про важливість виконання силових тренувань. За її словами, багато людей прагнуть схуднути, виконуючи аеробні вправи або займаючись кардіо. Однак Хосода помітила, що силові тренування допомогли їй швидше досягти результату.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *