Як заговорити червону, білу і чорну нитки, щоб вони дарували успіх і захист

Багато хто чув про нитки-талісмани — червону, білу або чорну. Прийшла пора дізнатися, що це за талісмани, в чому конкретно вони допомагають і як їх можна заговорити на успіх і удачу, інформує Ukr.Media.

Перш, ніж використовувати чорну, червону або білу нитку, варто згадати про те, що внутрішній стан людини грає важливу роль в її успішності і удачі.

Червона нитка

Червона нитка — це талісман, який прийшов до нас зі сходу. Червоний колір в східній культурі завжди був кольором успіху, фінансового процвітання, удачі. Саме тому червону нитку і використовують в якості магніту грошового успіху, успіху в роботі і бізнесі.

Як і будь-яка інша нитка-талісман, вона повинна бути зроблена з натурального матеріалу — бавовни або вовни. Зав'язується вона на будь-яку з рук. Обов'язково потрібно зробити вузлики на її кінцях. Носити таку нитку можна не більше трьох місяців. Після цього потрібно робити нову і заговорювати її заново.

Змова для червоної нитки звучить наступним чином: "Два вузлика — один на удачу, інший на гроші. Силу природи прошу піднятися та благословити цю нитку на служіння мені. Вдома, на роботі, в магазині і на вулиці — нехай слідує за мною успіх скрізь і всюди. Нехай гроші мої залишаються зі мною, а нові приходять без проблем. Хай буде так: сьогодні і завтра, зараз і потім. Амінь"»

Експерти попереджають: заговорювати червону нитку краще в понеділок або в п'ятницю, на зростаючий Місяць або в повний Місяць.

Чорна нитка

Чорна нитка — це найсильніший оберіг від чорної магії, пристріту, псування, проблем зі здоров'ям. Чорна нитка зав'язується вузликом в одному місці, але краще використовувати петельку, щоб можна було її розв'язати, зарядити і зав'язати знову. Вона набирає свою силу поступово і стає кориснішою з плином часу.

Цей оберіг також повинен бути зроблений з натуральних природних матеріалів, а для його зарядки потрібне проведення ритуалу зі свічкою. Потрібно поставити два дзеркала один навпроти одного, а між ними поставити запалену свічку. Далі слід прочитати змову: "Захист мені даруй, матінка-природа. Накрий мене від негод і від злих людей спаси. Зміцни моє здоров'я і допоможи подолати всі перешкоди, видимі і невидимі. Дай мені сил, щоб протистояти силам темним і з ворогами впоратися. Заговорюю чорну нитку на захист від пристріту, від слова і справи недоброї, від хвороби і всього поганого. Амінь"»

Біла нитка

Це найсильніший любовний талісман, який відмінно поєднується з іншими талісманами, що залучають удачу у коханні. Білий колір володіє особливою силою, яка допомагає людині, що носить таку нитку, ставати більш привабливою для протилежної статі. Також біла нитка допомагає тим, хто вже знаходиться у відносинах, тому що з її допомогою людині стає простіше налагоджувати спілкування, знаходити компроміси.

Заговорювати білу нитку краще вдень, в молодик або на спадний Місяць. Ідеальний час — полудень. Потрібна змова звучить так: "Любов і щастя хочу отримати. Від біди і проблем свою любов хочу зберегти. Дайте мені сил, Сонце і Місяць, щоб не будувалася між нами стіна. Щоб не було з близькими скандалів і сварок. Щоб любов наша була вище гір. Хай буде так". Бажано повторювати обряд раз на місяць. Саму нитку теж краще міняти перед читанням змови.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *