Катання на велосипеді взимку: 5 лайфхаків для безпечної їзди

У зимову пору року варто подбати про те, щоб захистити шкіру обличчя від вітру і морозів. Якщо не зробити цього, шкіра обличчя почне обвітрюватися, тріскатися і лущитися. Щоб цього не сталося, потрібно вибрати хороший і жирний крем для обличчя. При цьому потрібно врахувати, що в складі крему не повинно бути води, щоб вона не замерзла, інформує Ukr.Media.

Якщо ви злізете з велосипеда хоча б на пару хвилин, щоб зробити красиві кадри природи, ваше сідло негайно охолоне, і сідати на нього знову буде вже зовсім неприємно. Мало хто знає, але існують спеціальні сідла з підігрівом, які зроблять поїздки комфортнішими навіть в мороз. На худий кінець, натирайте сідло перед тим, як сісти на нього, щоб воно зігрілося.

Для поїздок по снігу або піску ідеально підійде фетбайк, проте в разі, якщо у вас його немає, ваш велосипед обов'язково зав'язне в пухких заметах. Є простий засіб, який дозволить їздити без труднощів: потрібно просто знизити тиск в шинах, щоб площа зіткнення зі снігом була більша.

Якщо велосипед зберігається вдома або в гаражі, його не варто використовувати відразу ж після того, як транспорт виявиться на вулиці. Для початку потрібно дати йому охолонути, адже метали звужуються на морозі. Якщо проігнорувати це правило, механізми швидко ослабнуть.

Ще один спосіб захиститися від зустрічного вітру під час швидких поїздок — це сноубордична маска. Вона закриває велику площу обличчя, завдяки чому обличчя обвітриться з меншою ймовірністю.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *