Фонсека розповів, чому продовжив контракт з “гірниками”

Головний тренер "Шахтаря" Паулу Фонсека в інтерв'ю розповів про свою роботу. Він розповів чи легко керувати гірниками-мільйонерами, а також чому продовжив контракт з ФК "Шахтар"

" Я не знаю, чи багаті мої гравці. У мене немає доступу до їх банківського рахунку. Зрозуміло, що спочатку це непростий процес, він пов'язаний з тим, як ми на них не впливаємо. Як ми можемо змусити їх працювати і грати. Ми навіть беремо участь в їх особистому житті. Це комплексний процес, але ця складова частина нашого лідерства, інформує Ukr.Media.

Є одна річ, про яку я не забуваю, і про яку знають мої гравці. Я ніколи не брешу своїм футболістам, завжди кажу правду. Іноді це буває важко й гірко, чути цю правду, іноді я можу бути навіть жорстким, але це завжди буде правда. Вони знають, що зі мною брехні не буде. Думаю, вони розуміють, що це правдиве ставлення, тоді вони стають більш простими і відкритими. І слава Богу, у мене чудові стосунки з моїми гравцями".

"Я підписав новий контракт, тому, що відчув себе мотивованим. По-перше, мені подобається бути в Україні і в "Шахтарі", я добре себе почуваю тут. У мене з'явилася можливість продовжувати роботу, яку почав два роки тому.

Я завжди говорив, що залишу "Шахтар" тільки заради клубу, в який закохаюся. Я повинен перейти в амбітний проект. У мене було кілька пропозицій від хороших європейських клубів, але вони мене не мотивували настільки, щоб переїхати.

Я дуже добре почуваю себе тут. Я працюю у великій команді і хочу продовжити тренувати тут. У мене були пропозиції з Англії, Китаю, Туреччини, Німеччини і Росії. Було складно, але щоб змінити клуб має бути те, що буде набагато краще "Шахтаря" і не змусить мене навіть думати".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *