Як розпрощатися з животом і боками

Режим харчування — запорука здоров'я і красивої фігури. Боки і живіт обов'язково підуть, якщо людина почнеться приймати їжу по годинах, інформує Ukr.Media.

Головне правило, снідати, обідати і вечеряти в один і той самий час. І не треба квапити час: дайте організму перебудуватися на новий режим, і вага обов'язково почне йти. Більш того, зійде нанівець потреба у великих порціях.

Але це не говорить про те, що на вечерю можна їсти жирні стейки, а на ранок снідати тістечками. Перевагу краще віддати корисній їжі — менше смаженого, солоного, солодкого. А побалували себе — рахуйте калорії.

"Якщо ви опинилися на чаюванні з тортом з нагоди дня народження колеги, то ваш обід скасовується, або скасовується торт".

Ще один важливий момент — час сніданку і вечері. Вранці приймати їжу ендокринологи рекомендують через 30-40 хвилин після пробудження, а вечеряти — за три-чотири години до сну.

До правильного режиму харчування слід додати фізичну активність.

"Це захистить вас від довічної боротьби із зайвою вагою і, до речі, це ще скоротить ваші витрати на ліки і консультації".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *