Як подолати себе на шляху до поставленої мети

Коли в останній раз ви шукали собі виправдання? Коли не вирішили вирушати на ранкову пробіжку або коли в черговий раз дозволили собі свято живота? Кожен раз, коли ми не хочемо рухатися далі, ми знаходимо безліч виправдань: втома, відсутність мотивації, слабка воля, інформує Ukr.Media.

Як подолати себе і навчитися ставити цілі.

Киньте виклик власній слабкості

Звичайно, життя за течією рідко підносить нам сюрпризи зі знаком мінус. З іншого боку, принцип найменшого опору не робить нас щасливими. Якщо ви підкоряєтеся власній слабкості, ви позбавляєте себе чогось грандіозного. Коли наступного разу будете шукати собі виправдання, пам'ятайте, що ваша лінь не може диктувати вам умови.

Якщо є бажання цій якості можна і потрібно кидати виклик. Не здавайтеся заздалегідь. Просто заради інтересу подивіться, хто кого. Варто одного разу побороти лінь і слабкість, і у вас прокинеться азарт до майбутніх перемог.

Визначте мету

Одна з причин, що ваша внутрішня слабкість бере чільну роль над вами — це відсутність видимої мети. Можливо, якийсь час назад ви ставили перед собою завдання, але упустили орієнтир з уваги. Щоб не втратити мотивацію, необхідно постійно нагадувати собі про мету, необхідно бачити поступальний рух вперед. Наприклад, записувати результати схуднення, складати графіки або тримати перед очима фото бажаного результату.

Не чекайте понеділка

Коли ви погоджуєтеся кинути собі виклик, часто вас чекає ще одна пастка свідомості. Йдеться про всіма улюблені відстрочки і клятви почати нове життя з понеділка, з початку місяця або з початку нового року.

Але коли приходить зазначений термін, завзяття і ентузіазм спадають, і ви дозволяєте собі забути про дані раніше обіцянки. Грати в цю гру небезпечно, так як можна поставити себе в свідомо програшну позицію. Не чекайте, коли ентузіазм вичерпається, беріться за справу прямо зараз.

Практика винагород / відсутність покарань

Щоб підтримувати мотивацію на шляху до мети, придумайте собі систему винагород. Наприклад, після кожної локальної перемоги побалуйте себе спа-процедурами. Не робіть цього, якщо досягнення не здається вам цінним.

З іншого боку, не картайте себе за зриви. Так, ви проявили хвилинну слабкість, але це зовсім не означає, що тепер слабкість весь час буде брати над вами верх. Просто дайте собі право бути недосконалими, але продовжуйте рухатися далі. З цього ж місця.

Візуалізуйте успіх

Подолання "внутрішніх демонів" вимагає певної порції мужності. Ми вже говорили про те, що люди в більшості своїй неохоче залишають зону комфорту. Ось чому перша ж перешкода здається непереборною і змушує нас опускати руки. Але якщо ви здасте і припините "дертися на гору", ви ніколи не побачите приголомшливої краси — виду зверху.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *