Виявляється, кішка приносить нам упійману мишу не тільки для того, щоб нас порадувати або пригостити

Те, що практично всі кішки є прекрасними мишоловками, знають усі без винятку. Деякі навіть спеціально заводять собі вихованця, щоб позбутися неприємних і шкідливих гризунів у будинку, інформує Ukr.Media.

І навіть вкрай домашня і породиста кішка, яка мишеня ніколи у своєму ситому житті не бачила, чудово може проявити свої природні інстинкти в процесі його лову. Особливо якщо надасться така можливість.

Якщо ж дика кішка свою здобич швиденько з'їдає, то домашня що робить? Правильно, тягне її своєму господареві. Дуже багато власників вусатих відчувають справжнісінький шок, коли спійманий гризун раптом опиняється біля або навіть у їхньому ліжку, або у взутті, або притягнутий прямо до обіднього столу.

Багато людей вважають, що кішка таким чином хоче заслужити похвалу від своєї коханої людини. Мовляв, ось яка вона розумниця, не даремно корм дорогий їсть і знежирене молоко п'є.

Ну або домашній вихованець таким чином хоче нагодувати свого господаря, пропонуючи йому як сніданок свіжоспійману мишу. А що це хіба не смачно? А ви куштували?

Проте гризун, принесений господареві — це не лише цінний подарунок.

Як виявилося, домашні кішки вважають своїх господарів істотами, що не пристосовані до життя в дикій природі.

Ну ще б пак, адже люди не вміють ловити гризунів. А це означає, що їх треба навчити цій важливій навичці.

І як мама — кішка показує своїм кошеням як добувати їжу, так і всіх членів сім'ї вважає своїм обов'язком також цьому навчити.

Ну а як інакше, у нас немає життєво необхідних умінь своїми силами ловити їжу.

І значить вихованка просто повинна підготувати нас до багатьох труднощів життя. Без такої важливої навички з лову мишей ми зрозуміло зголодніємо.

Так що знайте, якщо ваша хвостата притягла вам мишу, то це означає, що ви поки що не розумна і самодостатня людина, а нерозумне кошеня.

Загалом, дивіться, навчайтеся та запам'ятовуйте.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *