7 причин тренуватися зранку

Графік роботи з 9 ранку до 6 вечора залишає не дуже-то багато часу на особисте життя. Власне, розклад більшості з нас нагадує скоріше не життя, а просто існування: важкий підйом, дорога на роботу, повернення додому, їжа, недостатній сон. Тренування відкладаються на пізній вечір і часто пропускаються, інформує Ukr.Media.

Однак, лише одна зміна рутинного розпорядку може повернути смак до життя. Пік рівня енергії та мотивації у людини настає ще до 8 ранку. Використовуйте цей час для ранкових тренувань, і зовсім скоро ви зрозумієте, як легко стали даватися навіть найскладніші завдання.

Метаболізм

Отримавши з ранку серйозне навантаження, організм починає прискорювати всі обмінні процеси. Крім того, після тренування надлишок кисню допомагає вам спалювати калорії, навіть якщо ви нічого не робите. Згідно з останніми дослідженнями, тренування з ранку спалює ще приблизно 200-300 калорій до кінця дня.

Контроль графіка

До вечора більшість із нас відчувають себе вже дуже втомлено. Навіть якщо ця психічна втома, на фізичні вправи сил не залишається. В результаті накопичується невдоволення собою – не кажучи вже про зайві кілограми. Але з ранку людина заряджена енергією і повністю контролює свою поведінку. Сходіть на тренування раніше і будете почувати себе більш розвантаженим до кінця дня.

Підйом енергії

Боїтеся втомитися після ранкових навантажень? Даремно. Тренування може стати величезним джерелом енергії, так необхідної всім нам на початку дня. Вважайте це якоюсь чашкою кави від природи. Крім цього, ранній фітнес покращує концентрацію, а отже і допомагає бути більш продуктивним.

Дисципліна

Звичка до раннього пробудження зробить вас більш дисциплінованим у всіх сферах життя. Поступово підуть геть дедлайни, запізнення на зустрічі стануть лише поганим спогадом. Притому, щоб виробити звичку, доведеться потерпіти лише тиждень-два.

Прекрасний сон

Ранкове тренування буде сприяти міцному сну вночі. У недавньому дослідженні Оскара Мулеро з інституту Кинаски, Каліфорнія, фізіологи довели, що ранкова зарядка покращує не тільки тривалість, але і якість сну: під час циклу глибокого сну тіло відновлюється краще.

Досягнення мети

Ніхто не хоче прокидатися рано щоранку без видимих причин того. Поставте собі цілі (прес кубиками, банки як у Шварценеггера) і побачите, що справа пішла набагато простіше. Ваша підсвідомість не вміє сперечатися: воно отримало наказ зверху і просто виконує завдання. Якщо ви вже третій рік поспіль так і не можете накачатися до літа, то ранковий фітнес єдине, що допоможе.

Депресія

Ви знали, що в США фітнес вранці лікарі прописують при серйозних депресіях? Все вірно, таке тренування дійсно може допомогти вилікувати серйозне психічне захворювання. Після тижня тренувань організм людини починає працювати як годинник: швидкий метаболізм, міцний сон, чітко усвідомлює навколишній розум – депресія починає йти сама собою. Ну і не варто забувати про вироблення ендорфінів після тренування.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *