Робимо свій домашній шампунь із вітамінами для росту та зміцнення волосся

Щоб із волоссям не було проблем, за ним потрібно правильно і регулярно доглядати. Такий догляд, наприклад, передбачає постачання його всім необхідним. Один із важливих компонентів, які забезпечать здоров'я вашого волосся — це вітаміни. Їх можна додавати в шампунь щоразу, коли ми миємо голову. Купити різні вітаміни без проблем можна в аптеці. Їх продають в ампулах. А от які вітаміни додавати до шампуню, скільки і як саме це потрібно робити, ми вам зараз розповімо, інформує Ukr.Media.

Для цього досить просто змішати будь-який шампунь, яким ви звикли користуватися з аптечними вітамінами з ампул.

Які вітаміни можна додавати до шампуню?

Тут вибір досить великий. Це можуть бути вітаміни різних груп. Наприклад, A, Е, В6, PP, C або B12.

Їх додавання істотно змінить ваше волосся і вбереже його від масового випадіння. Вони додадуть блиску вашому волоссю і зроблять його більш об'ємним.

Скільки вітамінів додати до шампуню і як це потрібно робити?

Не потрібно виливати всю ампулу з вітамінами прямо у флакон з шампунем. У цьому разі ефективність такої добавки буде практично нульовою.

Адже деякі вітаміни "живуть" недовго. Той же вітамін C, наприклад, на повітрі швидко руйнується.

Тому найкращий варіант — додавати вітаміни не у весь флакон, а тільки в той шампунь, який ви використовуєте для миття волосся.

Для цього наливаємо трохи шампуню в чашку, приблизно стільки, скільки вам потрібно щоб 2 рази добре намилити волосся. І вже в цю чашку додаємо ампулу вітамінів. Можна змішати з шампунем одразу всі вітаміни, а можна тільки якийсь один.

Після перемішування вітамінної добавки, шампунь можна наносити на волосся. Першим намилюванням миємо волосся як зазвичай, а після другого, залишаємо вітамінний шампунь на 5 хвилин на волоссі й лише після цього змиваємо.

Досить буквально 2-3 процедур, щоб побачити результат. А він неодмінно буде — волосся перестане активно випадати, збільшиться його об'єм, воно стане більш блискучим і здоровим.

Увага: Будь-які вітаміни в шампунь можна додавати тільки в тому разі, якщо ви впевнені, що на цей препарат у вас немає алергії!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *