В японських садах сови тримають мишачу популяцію під контролем

Японці — дуже винахідливі. Вони примудрилися залучити до роботи навіть сов! Як? Зараз розповімо!

В Японії дуже багато хто займається фермерством. Люди вирощують фрукти, так як це дуже прибутковий бізнес. Однак на фермах зустрічаються шкідники, інформує Ukr.Media.

Найчастіше в фруктових садах орудують банди мишей. Вони псують урожай, з'їдають його, фермери втомилися боротися зі шкідниками.

Найпростіше — труїти пестицидами рослини, щоб відганяти мишей. Однак це шкодить урожаю. Тому японські фермери і придумали безпечний для плодів спосіб позбавлятися від гризунів.

Вони залучають крилатих хижаків на роботу! Сови тримають мишачу популяцію під контролем. І сови ситі, і фрукти цілі! Як же японці залучають в свої сади диких сов? Вони роблять штучні житла для птахів, а також садять дуплисті дерева, щоб пернаті могли гніздитися в них.

Японські дослідники дійшли висновку, що присутність сов в садах знижує чисельність мишей на 63%. Таким чином можна контролювати популяцію гризунів і зберігати угіддя. За ніч крилатий хижак може зловити до 10 мишей.

Для збереження селянських господарств птахів використовують також і в інших країнах: наприклад, в США, сови допомагають захищати виноградники від гризунів, а в Таїланді качок випускають на рисові поля.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *