Подивіться, як перекушують справжні поліцейські песики

Спостерігати за поведінкою собак буває дуже кумедно, особливо, якщо це службові пси, які забувають про свою суворість вдома з люблячим господарем!

К-9 (поліцейський собака) з округу Вашингтон став зіркою соціальних мереж через перекуси зі своїм куратором, інформує Ukr.Media.

Псу Радару вже 10 років. Він уже давно служить закону і навчений вистежувати підозрюваних. Однак і в цього серйозного пана мають бути перерви! Коли він і сержант Імон О'Рейлі їдять у своїй патрульній машині, починаються справжні веселощі. Ці прості перекуси стали дуже популярними в соціальних мережах, а милі відеоролики набирають мільйони переглядів.

Вся справа в тому, як сержант О'Рейлі ділиться з Радаром своїм обідом. Зазвичай це справжня боротьба! На відео Радар завжди раптово вискакує із задньої частини машини, коли О'Рейлі відчиняє двері та застрибує в авто, щоб перекусити. Часто чути, як на задньому плані постукує хвіст Радара, коли він куштує різні закуски.

Кумедно, але Радар з'їдає практично все, він не вибагливий. Він навіть може з'їсти салат-латук!

Окрім звичайних перекусів, пес іноді отримує спеціальні смачні нагороди, такі як «бургер упіймання», коли собака допомагає заарештувати підозрюваного. О'Рейлі розповідає, що існує і «бургер захоплення», коли вони з собакою змогли схопити розшукуваного злочинця, який втік після того, як кинув свою машину.

Проте все ж таки є одна річ, яку Радар не любить їсти — це очищені банани! І це дуже дивно з огляду на те, що більшість собак люблять цей фрукт.

До речі, О'Рейлі зізнається, що теж куштував кілька закусок Радара (наприклад, сушені анчоуси чи в'ялену яловичу печінку).

Ця пара стала настільки популярною, що О'Рейлі каже, що тепер він отримує їжу з усього світу. Подивіться і ви на будні поліцейського собаки та його напарника.

Що таке К-9?

К-9 — «кличка» собак, які працюють у кінологічних загонах поліції у США. Така назва виникла через співзвуччя зі словом англ. canine — "собачий" (CA = K і NINE = 9)

До речі, вважається, що назва походить від терміна Корпус К-9, що є скороченням для Армійської програми бойових собак, створеної під час Другої світової війни.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *