Прикмети та повір’я: до чого б’ється посуд?

Якщо посуд розбився на весіллі

На весільному торжестві розбитий посуд – не рідкість. І веселі гості супроводжують дзвін фужерів, тарілок, які розбилися, криками: «На щастя! » Але яке воно буде, це щастя? Давайте послухаємо, що кажуть нам про це старовинні прикмети, інформує Ukr.Media.

 • Якщо тарілка або чашка розлетілися на безліч дрібних осколків, це віщує молодятам довге і щасливе спільне життя до самої старості.
 • Поганою прикметою вважається, фужер, що лопнув в руках у свекрухи або тещі – молодих будуть супроводжувати сварки та чвари, вони не зможуть підтримувати хороші стосунки з ріднею. Щоб нейтралізувати цю прикмету, нареченому потрібно кинути нещасливий фужер через ліве плече, щоб він розбився.
 • Молодята повинні випити шампанського, а потім дружно кинути об землю келихи. Чим більше осколків – тим щасливіший шлюб.
 • Коли всі сядуть за стіл, свідкам потрібно піднести молодим тарілку з їжею (будь-якою), а вони повинні її разом розбити. Але якщо наречена звалить зі столу тарілку, це до зрад з боку нареченого. Щоб їх запобігти, наречена повинна стати лівою ногою на найбільший уламок – ніби показуючи, що всі суперниці тепер у неї – ось де!
 • Якщо наречений розбив склянку, то це попередження про те, що він у майбутньому може пристраститися до спиртного. Щоб нейтралізувати прикмету, треба збризнути осколки чистою водою зі словами: «Прикметі не збутися, тобі, раб Божий (ім'я), не спитися!»

Якщо посуд б'ється на кухні

 • У повсякденному житті посуд теж має звичай битися. Якщо це вийшло випадково, то не переживайте, нічого небезпечного вам не загрожує. Але от якщо ви гримнули тарілку, чашку і т. д. в гніві, то бережіться – вас чекає низка невдач, особливо у фінансовому плані, а також сварки з близькими людьми. Тому не вдавайтеся до улюбленого в багатьох сім'ях прийому вираження невдоволення, контролюйте емоції: і посуд збережете, і поганій прикметі не дасте збутися.
 • Окрему увагу варто приділити стаканам, келихам і чашкам, зробленим зі скла. «Де склянка б'ється, там добре живеться». Згідно цієї приказки, розбитий стакан принесе власникові удачу. Але якщо його розбили не ви, а хтось інший, бережіться – вашому благополуччю дуже заздрять, і це може призвести до вроків та інших неприємних наслідків!
 • Якщо жінка розіб'є склянку свого чоловіка або коханого, то це знак: у неї з'явилася суперниця. Можливо, що чоловік їй навіть не симпатизує, але вона точно поклала на нього око і може попсувати йому чимало нервів і його половинці!
 • Бізнесмен, впустив склянку з водою і розбив її, буде щасливий, його справа принесе йому чимало грошей.
 • Якщо розбилася дитячий кухлик, це говорить про те, що на дитині – вроки, і їх треба терміново зняти. Особливо показово, якщо це трапилося кілька разів за короткий проміжок часу.
 • Якщо посуд тріскається та б'ється сам по собі
 • Трапляється, що посуд тріскається сам по собі. В такому разі вам потрібно бути готовим до випробувань, можливий брак фінансів. Тріщини на посуді поглинають енергію і, отже, удачу, згідно теорії фен-шуй. Але попереджений – значить, озброєний, тому не опускайте руки, дійте наперекір обставинам, боріться, і чорна смуга вас омине.
 • Інколи посуд не тільки тріскається, але і б'ється сам по собі, без втручання людей або хуліганських вихованців. Вважається, що це витівки домовика. Щоб вони припинилися, його потрібно задобрити, наприклад поставивши в куток кухні блюдце з молоком, а поруч – трохи солодощів. На ранок все це треба віддати пташкам (кішкам, собакам).
 • Існує й інша версія, чому посуд мимовільно розбивається: він виступає в ролі провідника, вбираючи в себе негатив, який накопичується в житлі. І коли його стає забагато, посуд тріскається, звільняючи простір від «нечистої» енергетики та можливих бід.

Чому не можна зберігати вдома посуд, що має тріщини

Напевно у багатьох в будинку знайдеться який-небудь посуд з тріщинкою або іншими дрібними пошкодженнями. Адже деколи дуже важко розлучитися з улюбленою чашкою, навіть якщо на ній з'явився досить помітний скол. І така сентиментальність (або «ощадливість») таїть в собі велику небезпеку.

По-перше, зберігаючи тріснутий посуд, ми залучаємо самотність. Чули вислів «Розбиту чашку не склеїш»? Відчуваєте зв'язок? Особливо небезпечне таке «сусідство» для сімейних пар.

По-друге, посуд з дефектами, як було сказано вище, відлякує удачу. Тарілочка з тріщинкою може залучити бідність!

Терміново наведіть ревізію і позбавтеся від битого посуду! Викинувши його з дому, ви позбудетеся від бід і негараздів. Найкраще це робити в ніч нового місяця. Посуд потрібно загорнути в чисту бавовняну тканину і віднести подалі від будинку. Бажано – на пустир. Залишаючи там, – сказати: «Бито-колото, з бідою перемелено, на пустирі залишу, щастя в дім направлю. Як сказала, так і буде. Амінь!»

А нові чашки і тарілки стануть кроком до нового життя!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *