Господар хотів позбутися від єнотів, які облаштували собі домівку під його трейлером, проте саме через це сам залишився без житла

Чоловік не міг розслабитися у своєму будинку-трейлері через дуже галасливих сусідів: сімейка єнотів вирішила влаштуватися прямо під його житлом. Господар оголосив тваринам війну і перестарався — через свої методи залякування він сам втратив дах над головою, інформує Ukr.Media.

Для когось сусідство з тваринами, нехай навіть і небезпечними, — це одне суцільне задоволення. А для когось може перетворитися на сутичку за життя.

Навіть кумедні єноти можуть виявитися гідними спаринг-партнерами. Саме пухнасті хижаки і стали головним болем 38-річного жителя округу Бентон в штаті Вашингтон.

Господар пересувного будинку-трейлера відпочивав у своїй оселі. Йому хотілося спокою, якого не давали його нові постояльці: під його будинком вирішило оселитися галасливе сімейство єнотів.

Тварини часто оселяються під будинками, щоб вивести потомство, і вони досить швидко починають почуватися справжніми господарями захопленого простору. Звірі не приховують своєї присутності, голосно роблять свої єнотські справи і завдають шкоди людській власності.

Милі на мордочку, вони вважаються переносниками серйозних захворювань (навіть сказу) і можуть бути по-справжньому небезпечними для людей, якщо намагатися вигнати їх самостійно.

Це зрозумів і американець, який хотів приборкати загарбників своєї території. Він вирішив злякати сімейство за допомогою вогню. Чоловік запалив кілька свічок і спробував прогнати єнотів, закидаючи їх під свій трейлер. Більшість свічок через деякий час припиняли горіти на землі, але одна з них виявилася для чоловіка фатальною. Її вистачило для того, щоб за лічені хвилини основа його будинку-трейлера загорілася.

Ця частина фаєр-шоу вже більше вразила сімейство єнотів, і мама та виводок встигли втекти з нажитого місця. До пожежі одразу ж виїхали поліція і пожежники, які швидко загасили вогонь. Ніхто з законних і незаконних мешканців будинку-трейлера не постраждав. Але куди перебралися єноти, поки ще не відомо.

Хочеться вірити, що з сімейством все гаразд, і тварини знайдуть собі тепле місце для життя, де не будуть заважати новим сусідам.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *