Чому птахи в’ють свої гнізда на балконі чи поруч із вашим будинком: народні прикмети

Нерідко птахи вибирають для гніздування незвичайні місця: фасади будинків, балкони і дахи. Про те, що означає таке сусідство, розкажуть народні прикмети, інформує Ukr.Media.

Навіть в мегаполісах природа бере верх, а значить, дивуватися сусідству пернатих не доводиться. Проте, птахи часом вибирають не звичайні місця для гніздування. Експерти рекомендують познайомитися з народними прикметами, щоб вірно розтлумачити таке сусідство і отримати цінні підказки.

 • Гніздо голубів під дахом за прикметою обіцяє мир і благополуччя всьому будинку. Якщо птахи облюбували балкон самотньої людини, то вона незабаром зустріне свою половинку. Подружжю таке сусідство обіцяє поповнення, а також птахи здатні прогнати будь-який негатив від людей.
 • Якщо на балкон або по сусідству завітали синиці, то в будинку не будуть переводитися достаток і благополуччя. Вважається, що пташки обіцяють багатство і процвітання тієї сім'ї, поруч з якою звили гніздо синиці.
 • Сусідство горобців обіцяє одиноким людям швидке і благополучне весілля, а членам сім'ї — стабільний дохід і відсутність розбіжностей між близькими людьми. Якщо птахи оселилися на балконі, то недоброзичливці не зможуть переступити через поріг.
 • Гніздо граків поруч з будинком за прикметою обіцяє можливе загоряння. Однак вогонь є символом очищення, і якщо неприємність трапиться, то невелика, а в будинку більше не буде негараздів і проблем.
 • Достаток символізують дрозди, якщо зважаться звити гніздо поруч з вікном, на балконі або під коником даху. Чим більше у них вилупиться пташенят, тим більш райдужним буде життя господарів будинку.
 • Гніздо ластівок споконвіку вказувало на те, що в будинку живуть порядні і чесні люди. Таке сусідство є сильним оберегом від будь-яких напастей, тому його не турбують і бережуть. Ластівки нерідко селяться в будинках, де скоро зіграють весілля. Також гніздо птахів обіцяє швидке виконання заповітних бажань.
 • Не найприємніше сусідство — це гнізда ворон і галок. Птахи часто селяться там, де є скупчення негативної енергетики. Помітивши таке сусідство, важливо розуміти, що птахи не винні, тому їх гнізда не чіпають. Навпаки, побачивши такий знак, потрібно приділити увагу енергетиці будинку, очистити її і обзавестися сильними талісманами для захисту від негативу із зовні.
 • Стрімкі стрижі селяться в будинках, віщуючи серйозні зміни на краще. Таке сусідство гарантує благополучний результат серйозних справ і швидке везіння.
 • Ще більш рідкісні сусіди — це солов'ї. Їх гніздо поруч з будинком обіцяє позбавлення від будь-яких проблем і труднощів. Везіння в справах і зникнення з життя маніпуляторів. Такий подарунок долі не залишають без уваги і всіляко оберігають спокій співочих птахів.
 • Удачу в діловому середовищі, кар'єрне зростання і везіння в бізнесі чекають ті, хто став щасливим сусідом трясогузок. Ці пташки рідко селяться поруч з будинками, але якщо удача посміхнулася, то таке гніздо обіцяє лише позитивні події.
 • Сорочине гніздо оберігає членів сім'ї від пліток і скандалів. Прикмета свідчить, що підгодовувати птахів, що звили гніздо поруч з будинком, до удачі в сімейних справах, завершення самотності і прощання з маніпуляторами.
 • Лелеки, які вирішили оселитися поруч з людиною — справжня удача. Птахи обіцяють не тільки поповнення в родині, а й достаток, благополуччя і міцне здоров'я.

Яким би не було сусідство, важливо позитивно ставитися до раптових гостей. Птахи не селяться надовго, тому невеликі незручності можна перетерпіти. Вірити чи ні в прикмети — справа кожного, проте позитивні настрій і вміння залучати в життя щастя допоможе впоратися з будь-якими неприємностями, навіть якщо прикмети говорять зворотне.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *